OVERALL RESULTS
Last update: 03.04.2019 10:21:33
Seçim sonuç verileri Anadolu Ajansı tarafından sağlanmaktadır.
OPENED BALLOT BOXES (%100) 194.678
3:00 Refresh
TURNOUT RATE % 84.67 TURNOUT 48.340.191 VALID VOTES 46.431.746 NUMBER OF VOTERS 57.093.410
NUMBER OF BALLOT BOXES 194.678
Isparta
OPENED BALLOT BOXES
(%0.00) 0 / 0
ADAY / OY
VOTE RATE
ATABEY Mayorship Candidates
6 CANDIDATE
TEVFİK ATASOY AK PARTİ WINS
AZİZ ERASLAN MHP
HASAN TOSUN İYİ PARTİ
ZEKİ USLU BBP
ÖMER ILĞIN SAADET
CEMAL KAPLAN BTP
EĞİRDİR-SARIİDRİS Mayorship Candidates
5 CANDIDATE
RAMAZAN PALA MHP WINS
EŞREF DEMİRCAN AK PARTİ
KENAN AYGÜN BAĞIMSIZ
ZEYNEPGÜL BURDUR BTP
ALTAN ALPSÜMER SAADET
EĞİRDİR Mayorship Candidates
9 CANDIDATE
VELİ GÖK AK PARTİ WINS
TUBA KARACA İYİ PARTİ
MEHMET KAŞ CHP
MUSTAFA BAŞ MHP
OSMAN NURİ ÖZMERAL BAĞIMSIZ
MUSTAFA ÇELİKOĞLU BTP
MURAT ÇAKMAK DP
HASAN KAYA SAADET
HAYRİYE YILDIZ BBP
GELENDOST Mayorship Candidates
7 CANDIDATE
MEHMET SEZGİN AK PARTİ WINS
MUSTAFA ÖZMEN İYİ PARTİ
ÖMER KOLBAŞI MHP
NECDET SATILMIŞ BAĞIMSIZ
ALİ DEMİRBAĞ SAADET
YUNUS KARAGÖZ BBP
ŞEMSİ CELALETTİN YOLCU BTP
MERKEZ-SAVKÖY Mayorship Candidates
4 CANDIDATE
ŞAKİR İPEKÇİ AK PARTİ WINS
MUSTAFA AVŞAR MHP
ÖMER SÜTÇÜ SAADET
NURAY ÇEVİKBAŞ BTP
MERKEZ-KULEÖNÜ Mayorship Candidates
5 CANDIDATE
NURİ ERDOĞAN AK PARTİ WINS
SEZAYİ ÇAKIR MHP
VELİ AYDINLI İYİ PARTİ
İBRAHİM ÖZBAKIR SAADET
SAFİYE ELİF ZORLU BTP
MERKEZ Mayorship Candidates
12 CANDIDATE
ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN AK PARTİ WINS
YUSUF ZİYA GÜNAYDIN MHP
GÖKMEN HAKKI GÖKMENOĞLU İYİ PARTİ
FARUK ALGINKILINÇ SAADET
MELİH KAHVECİ BAĞIMSIZ
CAFER ÖZDEMİR DP
LEVENT AYBATILI BBP
AHMET DEMİR BTP
UĞUR YAZICI TKP
AHMET ÇAKMAK DSP
İBRAHİM PERÇİN VATAN PARTİSİ
SERKAN AĞARLI BAĞIMSIZ
KEÇİBORLU-SENİR Mayorship Candidates
5 CANDIDATE
TAYFON BORAZANCI MHP WINS
HASAN BABACAN AK PARTİ
MUHAMMET MOL SAADET
ALİ İHSAN ULUSAL BAĞIMSIZ
ZÜBEYDE BAŞ BTP
KEÇİBORLU Mayorship Candidates
6 CANDIDATE
YUSUF MURAT PARLAK AK PARTİ WINS
İSMAİL DEMİR İYİ PARTİ
OSMAN GÜRSEL TÜRKSOY MHP
ALİ YAVUZ SAADET
SALİM ÖZMEN BBP
SADIK PINAR BTP
SENİRKENT-BÜYÜKKABACA Mayorship Candidates
4 CANDIDATE
MUSTAFA DURMUŞ MHP WINS
ALİ İHSAN TEMURÇİN AK PARTİ
BAKİ GÜLAL SAADET
AYŞE KAPLAN BTP
SENİRKENT Mayorship Candidates
8 CANDIDATE
KADİR HEYBELİ AK PARTİ WINS
ALİ KALAY MHP
NURULLAH TANDOĞAN CABIOĞLU İYİ PARTİ
ERCAN YALÇIN CHP
SAMİ NOĞAY DP
AYSEL TÜVER BBP
YASİN ÇETİN SAADET
FETHİ BAYRAM YOLCU BTP
SÜTÇÜLER Mayorship Candidates
5 CANDIDATE
MUSTAFA ÜSTÜN AK PARTİ WINS
ARİF DEMİRKAYA İYİ PARTİ
MUSTAFA RIDVAN ERTAN MHP
GASIM AYBAY SAADET
ŞÜKRÜ KAPLAN BTP
ŞARKİKARAAĞAÇ-ÇİÇEKPINAR Mayorship Candidates
5 CANDIDATE
MEMİŞ KAYNAK MHP WINS
ENVER TUNÇ CHP
DERVİŞ AÇAR AK PARTİ
SÜLEYMAN CANTAY SAADET
FATMA YOLCU BTP
ŞARKİKARAAĞAÇ-ÇARIKSARAYLAR Mayorship Candidates
5 CANDIDATE
MEHMET BİNGÖL AK PARTİ WINS
HALİL TOPRAK MHP
ABDULLAH TANSEVER SAADET
ÖMER TEMUR BAĞIMSIZ
NURAYNURGÜL TATAR BTP
ŞARKİKARAAĞAÇ Mayorship Candidates
6 CANDIDATE
İSA ÇARKACI AK PARTİ WINS
SEFA ARIKAN MHP
SABİRE FATMA ÖZÜN İYİ PARTİ
MUSTAFA KULAKLI SAADET
OSMAN ENDER KARATAŞ DP
MAHMUT TAŞÇI BTP
ULUBORLU Mayorship Candidates
6 CANDIDATE
MEHMET AZİZ TUNA İYİ PARTİ WINS
MEHMET ÜNVERDİ AK PARTİ
ALİ İHSAN AKAR MHP
ALİ SOYÇİÇEK SAADET
RIZA DÖNEL BAĞIMSIZ
MUHAMMET ANDIZ BTP
YALVAÇ-HÜYÜKLÜ Mayorship Candidates
8 CANDIDATE
HASAN YILDIZ MHP WINS
AHMET KELEK AK PARTİ
HALİL GÖRMEZ CHP
MEHMET BİLDİREN İYİ PARTİ
HETEM KARABULUT BAĞIMSIZ
ŞAHİN GÖRGÜLÜ DP
TAHİR ARIKAN SAADET
HAKAN EREN BTP
YALVAÇ Mayorship Candidates
6 CANDIDATE
HALİL HİLMİ TÜTÜNCÜ MHP WINS
MUSTAFA EREN AK PARTİ
TEKİN BAYRAM İYİ PARTİ
ERKAN ÜNAL CHP
MÜCAHİD GÜLCAN SAADET
ABDULLAH EMRE KAPLAN BTP
AKSU Mayorship Candidates
7 CANDIDATE
VELİ KAHRAMAN AK PARTİ WINS
ALİ KAYA CHP
MEHMET VEHBİ OĞUZ DP
SÜLEYMAN UZUN MHP
İSMAİL DEMİRAL BBP
ÖMER DEMİRALAY SAADET
MEHMET ATEŞ BTP
GÖNEN-GÜNEYKENT Mayorship Candidates
4 CANDIDATE
METİN KUTSAL AK PARTİ WINS
MEHMET BOZOK İYİ PARTİ
DAVUT MOL SAADET
NACİYE ERÇAKIR BTP
GÖNEN Mayorship Candidates
6 CANDIDATE
OSMAN KESMEN CHP WINS
VEDAT KAYA AK PARTİ
AHMET KAYA MHP
SÜLEYMAN ZENGİ SAADET
MEHMET AKÇAY BBP
MUSTAFA BAŞ BTP
YENİŞARBADEMLİ Mayorship Candidates
5 CANDIDATE
MEHMET ÖZATA AK PARTİ WINS
MUSTAFA ERDEM CHP
HAKAN TAŞKIN BBP
RAMAZAN ŞEHBER ARSLAN SAADET
MUSTAFA HORATA BTP