OVERALL RESULTS
Last update: 03.04.2019 10:21:33
Seçim sonuç verileri Anadolu Ajansı tarafından sağlanmaktadır.
OPENED BALLOT BOXES (%100) 194.678
3:00 Refresh
TURNOUT RATE % 84.67 TURNOUT 48.340.191 VALID VOTES 46.431.746 NUMBER OF VOTERS 57.093.410
NUMBER OF BALLOT BOXES 194.678
ÜNYE
OPENED BALLOT BOXES
(%0.00) 0 / 0
ADAY / OY
VOTE RATE
AKKUŞ Başkan Adayları
4 CANDIDATE
İSA DEMİRCİ AK PARTİ WINS
BAYRAM GÖRÜR CHP
HARUN USTAOĞLU SAADET
HÜSEYİN PALAVAR BTP
AYBASTI Başkan Adayları
5 CANDIDATE
BEYTULLAH GEÇTAN AK PARTİ WINS
ÖZDİLEK AYDOĞAN CHP
YÜKSEL AHMET TOKAT İYİ PARTİ
BAYRAM GÜNDOĞAR SAADET
ERDAL GÜNYELİ BTP
FATSA Başkan Adayları
7 CANDIDATE
İBRAHİM ETEM KİBAR AK PARTİ WINS
AHMET CANBAZ CHP
HÜSEYİN AKOT SAADET
FATMA YÜMLÜ BBP
MEHMET BAŞTÜRK DSP
TARIK ORHAN DP
MUHARREM ÇAMAŞ BTP
GÖLKÖY Başkan Adayları
4 CANDIDATE
FİKRİ ULUDAĞ AK PARTİ WINS
CENGİZ SARIYER CHP
İSMAİL TOK SAADET
ERGİN İLHAN BTP
KORGAN Başkan Adayları
7 CANDIDATE
TUNCAY KİRAZ AK PARTİ WINS
MUHİTTİN AÇICI BBP
HASAN SUBAŞI SAADET
ADEM GEDİŞ İYİ PARTİ
HÜSEYİN YILMAZLI BTP
VEYSEL ARAÇ DSP
ADEM ÇİMİÇ BAĞIMSIZ
KUMRU Başkan Adayları
4 CANDIDATE
YUSUF YALÇUVA AK PARTİ WINS
OSMAN CAYAK CHP
MEHMET DİZEK SAADET
SERHAT KAYA BTP
MESUDİYE Başkan Adayları
5 CANDIDATE
İSA GÜL AK PARTİ WINS
YAVUZ EKŞİ CHP
HAMİT TAŞKIN ERDOĞAN SAADET
MURAT ŞAHİN BBP
ORHAN KOÇ BTP
PERŞEMBE Başkan Adayları
7 CANDIDATE
MUSTAFA SAYIM TANDOĞAN AK PARTİ WINS
ATA ALKAN CHP
ÖMER ÖZBÜTÜN SAADET
TAYLAN İSKENDER BAĞIMSIZ
YUSUF KIRMIZI VATAN PARTİSİ
AYTEKİN KILIÇ BTP
GÜVEN GÜNİNDİ DSP
ULUBEY Başkan Adayları
7 CANDIDATE
İSA TÜRKCAN AK PARTİ WINS
KANİ ERGÜN CHP
ALPARSLAN ÇALIŞKAN BAĞIMSIZ
ÜMİT AKDENİZ SAADET
NAZMİ GENÇ BAĞIMSIZ
YASİN ÖZEN BTP
İSMAİL KÜÇÜKKARAHAN VATAN PARTİSİ
ÜNYE Başkan Adayları
7 CANDIDATE
HÜSEYİN TAVLI AK PARTİ WINS
VEYSEL İLHAN SAADET
BERKAY TORUNOĞLU İYİ PARTİ
YUNUS ZOR BBP
FATİH GÜNİNDİ DSP
VAHİT BEKTAŞOĞLU BTP
ALİ FURTUNA VATAN PARTİSİ
GÜLYALI Başkan Adayları
4 CANDIDATE
ULAŞ TEPE CHP WINS
TALİP ŞEN AK PARTİ
HALİL CEBECİ SAADET
FATİH AY BTP
GÜRGENTEPE Başkan Adayları
4 CANDIDATE
YAŞAR ŞAHİN AK PARTİ WINS
İSA YAZICI CHP
KERİM ÇALIŞKAN SAADET
HAYDAR YÜCEL BTP
ÇAMAŞ Başkan Adayları
6 CANDIDATE
MAHMUT AYPARÇASI MHP WINS
AHMET KESİK CHP
AHMET ÖZCAN İYİ PARTİ
MESUT TÜRKELİ BBP
SEZGİN ÖZKAN SAADET
YUSUF KORKMAZ BTP
ÇATALPINAR Başkan Adayları
5 CANDIDATE
AHMET TÜRE AK PARTİ WINS
CEMALİTTİN KÖPRÜ BBP
MEHMET KARA SAADET
OSMAN ÖZTÜRK CHP
ŞAHİN GÜL BTP
ÇAYBAŞI Başkan Adayları
5 CANDIDATE
HÜSEYİN SEMİZ AK PARTİ WINS
İSMET YANIK BBP
AYDIN ARSLAN SAADET
ENVER KANDEMİR CHP
KENAN EKİM BTP
İKİZCE Başkan Adayları
5 CANDIDATE
OSMAN KAYGI MHP WINS
MUSTAFA KAYNAR CHP
EROL KIŞLA SAADET
OSMAN ÖZKAN BBP
MUAMMER BELEN BTP
KABADÜZ Başkan Adayları
6 CANDIDATE
YENER KAYA AK PARTİ WINS
MEHMET YILMAZ İYİ PARTİ
MURAT GÜZELKAYA SAADET
ERBAY ÇEKÜÇ DSP
BÜLENT ÇELİK BTP
DEMİR ALİ KAYA VATAN PARTİSİ
KABATAŞ Başkan Adayları
4 CANDIDATE
YAKUP YILMAZ AK PARTİ WINS
SERDAL ÇATANAK İYİ PARTİ
ÜZEYİR COŞKUN SAADET
EMRAH KARAKOÇ BTP
ALTINORDU Başkan Adayları
7 CANDIDATE
AŞKIN TÖREN AK PARTİ WINS
BİROL YILMAZ CHP
HALUK ŞENSOY SAADET
KEZBAN SÖNMEZ DSP
AHMET KAHVECİ BTP
OSMAN ERDAŞ VATAN PARTİSİ
YENER TURAN BAĞIMSIZ