OVERALL RESULTS
Last update: 03.04.2019 10:21:33
Seçim sonuç verileri Anadolu Ajansı tarafından sağlanmaktadır.
OPENED BALLOT BOXES (%100) 194.678
3:00 Refresh
TURNOUT RATE % 84.67 TURNOUT 48.340.191 VALID VOTES 46.431.746 NUMBER OF VOTERS 57.093.410
NUMBER OF BALLOT BOXES 194.678
GÜRÜN
OPENED BALLOT BOXES
(%0.00) 0 / 0
ADAY / OY
VOTE RATE
DİVRİĞİ Başkan Adayları
5 CANDIDATE
HAKAN GÖK CHP WINS
HALİT YAZICI AK PARTİ
ADALET İNCE BAĞIMSIZ
ADEM KARTAL SAADET
SALİHA NUR TANIŞ BTP
GEMEREK-SIZIR Başkan Adayları
3 CANDIDATE
ALİ TAMER MHP WINS
NEVZAT GÖKSU CHP
ÖMER FARUK TOKGÖZ SAADET
GEMEREK-ÇEPNİ Başkan Adayları
5 CANDIDATE
ZERENER DAMLAPINAR DSP WINS
ÖZKAN DÖNER İYİ PARTİ
GÜLBEDEN YÜKSEL CHP
AHMET GÜNEŞ AK PARTİ
HASAN MURAT ÇİL SAADET
GEMEREK Başkan Adayları
7 CANDIDATE
REMZİ KILIÇDAĞI AK PARTİ WINS
YURT KOÇ MHP
MUSTAFA DEMİR BBP
RECEP GARİPER İYİ PARTİ
SEYFULLAH POLAT BTP
İSMAİL YEŞİLDAĞ SAADET
HAKAN GÜNEŞ BAĞIMSIZ
GÜRÜN Başkan Adayları
4 CANDIDATE
NAMİ ÇİFTÇİ MHP WINS
FEYZULLAH ARSLAN AK PARTİ
HÜSEYİN BAL SAADET
SEVGİ İPEK BTP
HAFİK Başkan Adayları
4 CANDIDATE
SELAHATTİN ÇUHADAROĞLU MHP WINS
MİTAT İLHAN AK PARTİ
VEYSEL TEKNECİ SAADET
YALÇIN BOYRAZ BTP
İMRANLI Başkan Adayları
5 CANDIDATE
MURAT AÇIL CHP WINS
MURAT SEVİNDİK AK PARTİ
NECMİ VURAL MHP
FATİH YUSUF SARICA BTP
TALAT ÖZER SAADET
KANGAL Başkan Adayları
6 CANDIDATE
AHMET KÜRŞAD APAYDIN BBP WINS
MEHMET ÖZTÜRK AK PARTİ
EREN DERVİŞ AKPINAR MHP
GÖKHAN EMEN CHP
MEHMET ELİGÜZEL SAADET
AYŞENUR YILMAZ BTP
KOYULHİSAR Başkan Adayları
4 CANDIDATE
OSMAN EPSİLELİ MHP WINS
İLHAN EREN AK PARTİ
AHMET ORUÇ SAADET
GÜLŞAH ASLAN BTP
MERKEZ-YILDIZ Başkan Adayları
4 CANDIDATE
MUSTAFA ÖZTÜRK MHP WINS
ALİ AYDEMİR BBP
MAHMUT AKTAŞ AK PARTİ
HİLMİ PAKOĞLU SAADET
MERKEZ Başkan Adayları
9 CANDIDATE
HİLMİ BİLGİN AK PARTİ WINS
DOĞAN ÜRGÜP BBP
ALİ AKYILDIZ CHP
MEMET ER MHP
MELİH SEÇİLMİŞ SAADET
YUNUS ÇINAR BTP
CUMHUR AKBULUT VATAN PARTİSİ
CEM TAYLAN ERDEN TKP
RECEP BOZDAĞ DSP
SUŞEHRİ Başkan Adayları
6 CANDIDATE
FAZLI YÜKSEL AK PARTİ WINS
CANDAN ERSOY MHP
AYHAN ÖZER BBP
ALİ TERCANLIOĞLU İYİ PARTİ
HALİM UZUN SAADET
YUSUF ÇINAR BTP
ŞARKIŞLA-GÜRÇAYIR Başkan Adayları
4 CANDIDATE
TEMEL TOY AK PARTİ WINS
ABDULLAH DERİN BBP
MAHMUT KARAKÖSE SAADET
SEYFETTİN İLHAN MHP
ŞARKIŞLA-CEMEL Başkan Adayları
3 CANDIDATE
GAZİ ÖZTÜRK AK PARTİ WINS
CEMAL EKİCİ MHP
ZEKİ ÖZEN SAADET
ŞARKIŞLA Başkan Adayları
7 CANDIDATE
AHMET TURGAY OĞUZ AK PARTİ WINS
MAHİR ARI BBP
AYFER TEMEL CHP
TURGAY ŞAHİN İYİ PARTİ
CEMİL ÇELİK MHP
ÖMER FARUK KOÇ SAADET
GÜLSÜN ÇINAR BTP
YILDIZELİ-GÜNEYKAYA Başkan Adayları
4 CANDIDATE
HASAN ERÇOBAN MHP WINS
MEHMET AKPINAR AK PARTİ
HÜSEYİN GÜLPAMUK BBP
AHMET KARAKAYA SAADET
YILDIZELİ Başkan Adayları
7 CANDIDATE
MEHMET SABİT KARAKAŞ AK PARTİ WINS
OZAN ERCAN MHP
BAHATTİN AYDIN BBP
BÜLENT YÜCEL CHP
ÖMER ALMA SAADET
AHMET ARKAZ BAĞIMSIZ
ADEM GENÇ BTP
ZARA Başkan Adayları
5 CANDIDATE
FATİH ÇELİK MHP WINS
SAYIT AHMET PALA AK PARTİ
KUDSİ CANTÜRK CHP
MUSTAFA DOĞAN SAADET
HACI ADA BTP
AKINCILAR Başkan Adayları
6 CANDIDATE
HASAN ŞEN AK PARTİ WINS
NECATİ US CHP
MURAT SEVİNÇ MHP
AHMET AYDIN BAĞIMSIZ
ZEHRA AYTAK BTP
MEHMET KOÇAK SAADET
ALTINYAYLA-DELİİLYAS Başkan Adayları
4 CANDIDATE
MEHMET TEK AK PARTİ WINS
HAYATİ AKBULUT CHP
TEZCAN YILMAZ MHP
DURAN MUSUL SAADET
ALTINYAYLA Başkan Adayları
5 CANDIDATE
SİNAN AKBULUT AK PARTİ WINS
NAZIM SUBAŞI MHP
NURETTİN ÇİFTÇİ CHP
KAZIM DUMAN SAADET
ABDÜLSAMED ÇINAR BTP
DOĞANŞAR Başkan Adayları
7 CANDIDATE
HALİL BALIK MHP WINS
EMİN KARAMAN BAĞIMSIZ
ŞERİF YÜRÜK AK PARTİ
KUDDUSİ SERİN BBP
HATİCE KÜBRA KILINÇ BTP
SERDAR GÜLAÇTI İYİ PARTİ
SEFA BEKİR ULUÇAK SAADET
GÖLOVA Başkan Adayları
5 CANDIDATE
HALİL ÖNGE MHP WINS
OSMAN DEMİRBAĞ AK PARTİ
MUSTAFA ŞENGÜL BAĞIMSIZ
SEDANUR KILIÇ BTP
HÜSEYİN YAMAN SAADET
ULAŞ Başkan Adayları
6 CANDIDATE
TURAN İLBEY MHP WINS
CEMALETTİN KARACALAR AK PARTİ
MURAT SULAKCI CHP
KADİR AYDIN BBP
ADEM IŞIK SAADET
GÜLBAHAR İZGİ BTP