OVERALL RESULTS
Last update: 03.04.2019 10:21:33
Seçim sonuç verileri Anadolu Ajansı tarafından sağlanmaktadır.
OPENED BALLOT BOXES (%100) 194.678
3:00 Refresh
TURNOUT RATE % 84.67 TURNOUT 48.340.191 VALID VOTES 46.431.746 NUMBER OF VOTERS 57.093.410
NUMBER OF BALLOT BOXES 194.678
Edirne
OPENED BALLOT BOXES
(%0.00) 0 / 0
ADAY / OY
VOTE RATE
MERKEZ Mayorship Candidates
10 CANDIDATE
RECEP GÜRKAN CHP WINS
KORAY UYMAZ AK PARTİ
HAMDİ SEDEFÇİ BTP
MANSUR İRİŞ SAADET
MENDERES EROL HDP
ARİF KÖROĞLU BBP
SİBEL BARSHAN DP
HAYRİ İDİN DSP
SİNAN KAHRAMAN TKP
CENGİZ BALCI VATAN PARTİSİ
ENEZ Mayorship Candidates
5 CANDIDATE
ÖZKAN GÜNENÇ CHP WINS
ABDULLAH BOSTANCI AK PARTİ
MUSTAFA SÜNNETÇİ İYİ PARTİ
YASİN GÜNDÜZ SAADET
İSMAİL HAKKI MUMCUOĞLU BTP
HAVSA Mayorship Candidates
4 CANDIDATE
AYDIN BALKAN AK PARTİ WINS
OĞUZ TEKİN CHP
KEMAL DURKAYA SAADET
CUMHUR AKGÜN BTP
İPSALA-YENİKARPUZLU Mayorship Candidates
3 CANDIDATE
UFUK ATALAY AK PARTİ WINS
TEVFİK ŞAHİNBAŞ CHP
EYYÜB SEMİH SEVİNÇ SAADET
İPSALA-ESETÇE Mayorship Candidates
3 CANDIDATE
CEMAL DENİZ AK PARTİ WINS
İBRAHİM ÖRS CHP
FARUK YALÇINKAYA SAADET
İPSALA Mayorship Candidates
5 CANDIDATE
ABDULLAH NACİ ÜNSAL İYİ PARTİ WINS
MEHMET KERMAN AK PARTİ
İSMET GÖRGÜLÜ MHP
TAHSİN YÜZER SAADET
İBRAHİM YILDIZ BTP
KEŞAN-YENİMUHACİR Mayorship Candidates
3 CANDIDATE
MUSTAFA TÜRKER AK PARTİ WINS
RECEP ORDU CHP
İHSAN BULUT SAADET
KEŞAN-BEĞENDİK Mayorship Candidates
3 CANDIDATE
MUHAMMET ÖRNEK CHP WINS
FERAT GÜLVER AK PARTİ
ZAFER YETİM SAADET
KEŞAN Mayorship Candidates
6 CANDIDATE
MUSTAFA HELVACIOĞLU AK PARTİ WINS
ŞENOL YALI CHP
AHMET KÖSELER SAADET
ABDULLAH KAYA HDP
YUNUS EMRE ERGAMALIOĞLU DSP
TALİP BORA BTP
LALAPAŞA Mayorship Candidates
5 CANDIDATE
İSMAİL ARSLAN AK PARTİ WINS
ALİ OSMAN UZMAN MHP
BÜLENT ŞAHİNŞAH İYİ PARTİ
ADEM ADALI SAADET
ÖNDER YILMAZ BTP
MERİÇ-KÜPLÜ Mayorship Candidates
5 CANDIDATE
GÖKMEN ALTAY CHP WINS
SALİH DERİN AK PARTİ
RAİF TAŞKIN İYİ PARTİ
ALİ TÜKEL MHP
AHMET RUHİ ÖZEN SAADET
MERİÇ-SUBAŞI Mayorship Candidates
5 CANDIDATE
HASAN ÇATALKAYA AK PARTİ WINS
ERSÖZ ZÜMBÜL DSP
BEKİR KILIÇ İYİ PARTİ
MUSTAFA ÇETİN DP
ADEM KANER SAADET
MERİÇ Mayorship Candidates
5 CANDIDATE
EROL DÜBEK CHP WINS
NİHAT YÖRÜK AK PARTİ
GÜVEN ÇAMUR İYİ PARTİ
AHMET HAYDAR TARHANLI BTP
EROL PARAZİL SAADET
UZUNKÖPRÜ-KIRCASALİH Mayorship Candidates
3 CANDIDATE
HÜSEYİN TÜTÜNCÜ CHP WINS
NECMETTİN PARAZİL AK PARTİ
SİNAN ERSİN SAADET
UZUNKÖPRÜ Mayorship Candidates
6 CANDIDATE
ÖZLEM BECAN CHP WINS
AZBİYE ATAŞ AK PARTİ
ŞAHİN ŞENGÜL MHP
ENVER YAZAN SAADET
MÜNİR AYDIN DP
TOLGA GÖLELÇİN BTP
SÜLOĞLU Mayorship Candidates
5 CANDIDATE
MEHMET ORMANKIRAN CHP WINS
İSMET BALIN MHP
EROL ATİK BAĞIMSIZ
NADİR KONAK SAADET
ERDEM ÇELİK BTP