OVERALL RESULTS
Last update: 03.04.2019 10:21:33
Seçim sonuç verileri Anadolu Ajansı tarafından sağlanmaktadır.
OPENED BALLOT BOXES (%100) 194.678
3:00 Refresh
TURNOUT RATE % 84.67 TURNOUT 48.340.191 VALID VOTES 46.431.746 NUMBER OF VOTERS 57.093.410
NUMBER OF BALLOT BOXES 194.678
BEYPAZARI
OPENED BALLOT BOXES
(%0.00) 0 / 0
ADAY / OY
VOTE RATE
ALTINDAĞ Başkan Adayları
10 CANDIDATE
ASIM BALCI AK PARTİ WINS
HASAN YALÇINTAŞ İYİ PARTİ
ENVER YILMAZ BBP
CEMAL SERTKAYA SAADET
AYDIN SOLHAN DSP
YUSUF ŞAYLAN TKP
MURAT GEDİKBAŞ DP
HAYDAR YILDIZ BTP
MURAT KANDEMİR BAĞIMSIZ
SEFA KOÇOĞLU VATAN PARTİSİ
AYAŞ Başkan Adayları
8 CANDIDATE
BURHAN DEMİRBAŞ AK PARTİ WINS
ALİ BAŞKARAAĞAÇ CHP
CENGİZ ZEYREK SAADET
TURGUT KARADERE BTP
HAYRİ YORULMAZ DP
ALİ KORÇEREN DSP
HASAN DÖNMEZ VATAN PARTİSİ
NADİRE KANTARCIOĞLU BAĞIMSIZ
BALA Başkan Adayları
7 CANDIDATE
AHMET BURAN AK PARTİ WINS
NECATİ DELİ İYİ PARTİ
BÜLENT AKBAŞ HDP
SONER DALKIRAN SAADET
BAYRAM GÜZEL BTP
EJDER ONURSAL DSP
ENGİN BAYBAŞ VATAN PARTİSİ
BEYPAZARI Başkan Adayları
6 CANDIDATE
TUNCER KAPLAN AK PARTİ WINS
VEYSEL AYIK İYİ PARTİ
İBRAHİM DEMİR SAADET
FİLİZ KAYAÖNÜ VATAN PARTİSİ
AŞUR ÖZER BTP
MEHİBE ÇAKMAK DSP
ÇAMLIDERE Başkan Adayları
6 CANDIDATE
HAZIM CANER CAN AK PARTİ WINS
VEFA PEÇENEK İYİ PARTİ
HİLMİ KOÇAK BBP
MEHMET MERMER SAADET
CEM KARACA VATAN PARTİSİ
MEHMET ALİ TÜRKCAN BTP
ÇANKAYA Başkan Adayları
8 CANDIDATE
ALPER TAŞDELEN CHP WINS
AMBER TÜRKMEN AK PARTİ
HASAN ÇIPLAK SAADET
FİLİZ KERESTECİOĞLU DEMİR HDP
EROL KOÇOĞLU BBP
HASAN FIRAT KAYAÖNÜ VATAN PARTİSİ
ABDULLAH CANBULAT DP
MURAT ÖZİLHAN BTP
ÇUBUK Başkan Adayları
8 CANDIDATE
BAKİ DEMİRBAŞ AK PARTİ WINS
MUSTAFA AYDOS İYİ PARTİ
SÜLEYMAN HAKSEVER SAADET
RAMAZAN DURUT BAĞIMSIZ
HAYRETTİN BAL BBP
İZZET YAŞAR BTP
İSMAİL HAKKI ÇEKİN DSP
DURSUN KESKİN VATAN PARTİSİ
ELMADAĞ Başkan Adayları
6 CANDIDATE
ADEM BARIŞ AŞKIN CHP WINS
GÖKHAN KÜÇÜKÇELEBİ AK PARTİ
NURİ YURDAKUL SAADET
ABİDİN ULUYOL BTP
YILMAZ ŞEKERBAY VATAN PARTİSİ
REMZİ IŞIKTAN DSP
GÜDÜL Başkan Adayları
7 CANDIDATE
MUZAFFER YALÇIN AK PARTİ WINS
NURULLAH ÜNSAL İYİ PARTİ
SEVİLAY AKYÜZ CHP
BAHRİ ERDEM VATAN PARTİSİ
AHMET AVCİ SAADET
MUSTAFA ÇALIŞKAN DSP
ÖMER KILIÇ BTP
HAYMANA Başkan Adayları
8 CANDIDATE
ÖZDEMİR TURGUT AK PARTİ WINS
HACI AYSU CHP
LEVENT KOÇ DP
AYTEKİN YÜZER SAADET
TÜLAY SERBEST HDP
HALİL İBRAHİM AYSU BAĞIMSIZ
CEVDET AYIK BTP
ABDULKADİR ULUDAĞ VATAN PARTİSİ
KALECİK Başkan Adayları
8 CANDIDATE
DUHAN KALKAN AK PARTİ WINS
HAMZA ALPER GÜMÜŞ CHP
FİLİZ ULUSOY BBP
MUSTAFA TÜRKMEN SAADET
YAŞAR GÜNER DSP
ZEKİ MERCAN BTP
TİMUÇİN YARKIN VATAN PARTİSİ
İRFAN YUSUF TOPÇU BAĞIMSIZ
KIZILCAHAMAM Başkan Adayları
7 CANDIDATE
SÜLEYMAN ACAR AK PARTİ WINS
COŞKUN ÜNAL İYİ PARTİ
ADEM İLHAN BBP
SEDAT BARUN SAADET
İHSAN ÇETİN BTP
RANA ZENGİ DSP
SEVİM DELİGÖZ VATAN PARTİSİ
NALLIHAN Başkan Adayları
6 CANDIDATE
İSMAİL ÖNTAŞ AK PARTİ WINS
ABDÜLFETTAH GÜNGÖR İYİ PARTİ
MURAT GÜR SAADET
CELAL İLHAN VATAN PARTİSİ
ALİ BAĞ BAĞIMSIZ
RUKİYE BIYIKLI BTP
POLATLI Başkan Adayları
8 CANDIDATE
MÜRSEL YILDIZKAYA MHP WINS
SAMİ ÇAY CHP
BİROL GÖKÇE DP
SONER ÖZALP HDP
İSMAİL İLBAĞA BBP
NASUH REŞAT AYAR SAADET
MAHİR AKKAR DSP
FAHRİ YILMAZ BTP
ŞEREFLİKOÇHİSAR Başkan Adayları
7 CANDIDATE
MEMİŞ ÇELİK AK PARTİ WINS
ERCAN ERTÜRK ALICIOĞLU İYİ PARTİ
MUTLU ÖCAL SAADET
KENAN SEVEN DSP
NESRİN AYRANCI BAĞIMSIZ
ALİ ŞEN BTP
ALTAY YÜCEL VATAN PARTİSİ
YENİMAHALLE Başkan Adayları
5 CANDIDATE
FETHİ YAŞAR CHP WINS
VEYSEL TİRYAKİ AK PARTİ
MEHMET ŞAHİN SAADET
MERT DEMİRHAN DP
FAİK ÜNAL SİLİER BTP
GÖLBAŞI Başkan Adayları
8 CANDIDATE
RAMAZAN ŞİMŞEK MHP WINS
MAHMUT AKSOY İYİ PARTİ
HALİL ADIGÜZEL SAADET
SERKAN YÜKSEL BBP
ABDULLAH AYAN DSP
VOLKAN AKPINAR DP
ERGÜL BEZCİ VATAN PARTİSİ
MEHMET ERKUL BTP
KEÇİÖREN Başkan Adayları
9 CANDIDATE
TURGUT ALTINOK AK PARTİ WINS
GÜÇLÜ ŞENEL İYİ PARTİ
DAVUT AÇIKGÖZ SAADET
DİYADİN FIRAT HDP
KENAN ÜŞENMEZ DSP
HATİCE ÖZKAN DP
İSMAİL MURŞİL TKP
MEVLÜT EMRE VONA BTP
MURAT ÜNAL VATAN PARTİSİ
MAMAK Başkan Adayları
9 CANDIDATE
MURAT KÖSE AK PARTİ WINS
ADNAN DEMİRCİ CHP
SEYİTMEHMET KARAGÜLLE SAADET
ALİ TÜRKSOY DSP
HÜSEYİN KULOĞLU BTP
ARİF VARMIŞ DP
ŞEN YAZGAN VATAN PARTİSİ
MUSTAFA GÜNER BAĞIMSIZ
ÜMİT KIZILPINAR BAĞIMSIZ
SİNCAN Başkan Adayları
11 CANDIDATE
MURAT ERCAN AK PARTİ WINS
MEHMET ARSLAN İYİ PARTİ
MUHAMMET İBRAHİM DİLMAN SAADET
SABRİ ÖZ BBP
MAHMUT AKYOL DSP
MEHMET CAN DP
NADİR BAKKAL TKP
OKAN ÖZGÜR ÖZTURAN BTP
PERİHAN KARAGÖLLÜ VATAN PARTİSİ
MEHMET ALİ GÜRKAYNAK BAĞIMSIZ
FERHAT GÜRKAN BAĞIMSIZ
KAHRAMANKAZAN Başkan Adayları
8 CANDIDATE
SERHAT OĞUZ AK PARTİ WINS
FAZIL KÖREMEZLİ İYİ PARTİ
EROL ÖZTÜRK SAADET
HASAN YEŞİL BAĞIMSIZ
ALİ ZAFER TOPŞİR DP
MÜZEYYEN DEMİRKAYA DSP
AYSEL TİMUROĞLU VATAN PARTİSİ
MAHİR CEYLAN BTP
AKYURT Başkan Adayları
9 CANDIDATE
HİLAL AYIK AK PARTİ WINS
HAKAN TÜRKDAĞ BAĞIMSIZ
SELAMİ ÜNÜR İYİ PARTİ
LÜTFÜ ERCAN BBP
ÜNAL TUNÇAY BTP
RECEP KANBUR BAĞIMSIZ
YASİN ÇİFTCİ SAADET
HANİFE ULUDAĞ DSP
EMİLHAN GÜÇLÜ VATAN PARTİSİ
ETİMESGUT Başkan Adayları
8 CANDIDATE
ENVER DEMİREL MHP WINS
CELAL ÇELİK CHP
HAKAN POLAT SAADET
ORHAN BOZKURT BBP
NECATİ ŞEYHOĞLU DSP
UĞUR GÖZEL BAĞIMSIZ
GÜLSER BEKTAŞ VATAN PARTİSİ
SALİH TÜRKYILMAZ BTP
EVREN Başkan Adayları
6 CANDIDATE
HÜSAMETTİN ÜNSAL AK PARTİ WINS
HAKAN ÖCAL İYİ PARTİ
YUSUF YİĞİTER SAADET
KURTULUŞ ÖZGÜR YILDIZ VATAN PARTİSİ
HALİT BAYKAL DSP
ASIM İNCE BTP
PURSAKLAR Başkan Adayları
9 CANDIDATE
AYHAN YILMAZ AK PARTİ WINS
HÜSEYİN BURGAZ İYİ PARTİ
EBUBEKİR AKTAŞ BBP
MUAMMER GÜLAP SAADET
CEMİL YANIK BAĞIMSIZ
EKREM AVANAŞ DSP
SELİM OKTAY BTP
ÇAĞRI BOYACI DP
AGAH KUTLU VATAN PARTİSİ