OVERALL RESULTS
Last update: 03.04.2019 10:21:33
Seçim sonuç verileri Anadolu Ajansı tarafından sağlanmaktadır.
OPENED BALLOT BOXES (%100) 194.678
3:00 Refresh
TURNOUT RATE % 84.67 TURNOUT 48.340.191 VALID VOTES 46.431.746 NUMBER OF VOTERS 57.093.410
NUMBER OF BALLOT BOXES 194.678
SİLİVRİ
OPENED BALLOT BOXES
(%0.00) 0 / 0
ADAY / OY
VOTE RATE
ADALAR Başkan Adayları
6 CANDIDATE
ERDEM GÜL CHP WINS
ÖZLEM ÖZTEKİN VURAL AK PARTİ
COŞKUN ÖZDEN DSP
HAKAN AKTAŞ SAADET
MEMET ORHAN ŞENOĞLU VATAN PARTİSİ
TANER ÖNEL BTP
BAKIRKÖY Başkan Adayları
9 CANDIDATE
BÜLENT KERİMOĞLU CHP WINS
MEHMET UMUR AK PARTİ
HİLMİ ATEŞ ÜNALERZEN İYİ PARTİ
ALİ FATİNOĞLU DSP
ADNAN ŞAHİN SAADET
ORHAN GÖKDEMİR TKP
NECMETTİN DÖNMEZ DP
MEHMET GÖRGÜLÜ BAĞIMSIZ
HAKAN RONA BTP
BEŞİKTAŞ Başkan Adayları
11 CANDIDATE
RIZA AKPOLAT CHP WINS
SERKAN TOPER MHP
AFFAN MAHMUT KEÇECİ İYİ PARTİ
ERKAN PELİT TKP
MURAT KUTLU SEZEN SAADET
EROL ÖZBERK DSP
SERDAR ASLAN BAĞIMSIZ
AHMET GÖKTAŞ VATAN PARTİSİ
HASAN KESKİN BBP
ÖZLEM AZMAN DP
ALİ KEMAL KAMBUROĞLU BTP
BEYKOZ Başkan Adayları
14 CANDIDATE
MURAT AYDIN AK PARTİ WINS
COŞKUN TOSUN CHP
BİLGEHAN MURAT MİNİÇ İYİ PARTİ
MUHARREM KAŞITOĞLU SAADET
İZZETTİN YAMAN HDP
ABDULLAH DEMİREL BBP
CABİR SOYLU BAĞIMSIZ
KENAN PEKŞEN BAĞIMSIZ
İBRAHİM UYSAL DSP
ŞAKİR MISIRLIOĞLU DP
İRFAN ŞAHİN BTP
ESRA İSPALARLİ VATAN PARTİSİ
MEHMET MURAT DİLEK TKP
MURAT ARDA BAĞIMSIZ
BEYOĞLU Başkan Adayları
10 CANDIDATE
HAYDAR ALİ YILDIZ AK PARTİ WINS
ALPER TAŞ CHP
MEHMET YILDIZ SAADET
ALİ RIZA BİBEROĞLU BBP
HÜSEYİN ÖZHAN DSP
MAHMUT AŞÇI DP
CEM KAYALI BTP
İZZETTİN ÖZGİBAR VATAN PARTİSİ
GÜRSEL DURMAZ BAĞIMSIZ
KENAN ŞİMŞEK BAĞIMSIZ
ÇATALCA Başkan Adayları
7 CANDIDATE
MESUT ÜNER AK PARTİ WINS
CEM KARA CHP
SERDAR TAŞAR SAADET
İRFAN ARACI DP
ASLAN ERDOĞMUŞ DSP
ERGÜN ASLAN VATAN PARTİSİ
ŞEVKET KIRCA BTP
EYÜPSULTAN Başkan Adayları
7 CANDIDATE
DENİZ KÖKEN AK PARTİ WINS
EMEL BİLENOĞLU CHP
İLKER ÇİFTÇİ SAADET
İBRAHİM BAYRAKTAR DSP
BİROL CİVELEK BTP
HÜMEYRA HIDIMOĞLU VATAN PARTİSİ
KÜRŞAD ALPARSLAN TURAN BAĞIMSIZ
FATİH Başkan Adayları
11 CANDIDATE
MEHMET ERGÜN TURAN AK PARTİ WINS
SONER ÖZİMER CHP
İLAY AKSOY İYİ PARTİ
İBRAHİM BAKŞİŞ SAADET
ABDULLAH TAYBOĞA HDP
ULUĞBEK HEKİMOĞLU DSP
MUSTAFA REŞİT SOFUOĞLU BTP
SÜLEYMAN DOĞAN VATAN PARTİSİ
YAŞAR ÇELİK TKP
MUHTEBER UYSAL DP
CEMİL BORA BAĞIMSIZ
GAZİOSMANPAŞA Başkan Adayları
10 CANDIDATE
HASAN TAHSİN USTA AK PARTİ WINS
ERKAN KAYA CHP
BİLAL AY SAADET
SİNAN ZİNCİR HDP
FEDAİ KARAKOL BBP
KERİM ÇOBAN DSP
BURHAN YAVUZ BTP
YUSUF DANIŞMAZ BAĞIMSIZ
MURAT ALTUN DP
EMİN ALGÜN VATAN PARTİSİ
KADIKÖY Başkan Adayları
9 CANDIDATE
ŞERDİL DARA ODABAŞI CHP WINS
ÖZGÜL ÖZKAN YAVUZ AK PARTİ
EMRE KINAY İYİ PARTİ
RECEP YILMAZ SAADET
MUSTAFA MEHMET GÜNYELİ DSP
OSMAN ERBİL VATAN PARTİSİ
KADİR TURAN BBP
ALİ İNAN DP
NUH NACİ AKAY BTP
KARTAL Başkan Adayları
9 CANDIDATE
GÖKHAN YÜKSEL CHP WINS
EBUBEKİR TAŞYÜREK AK PARTİ
FEHİM HAVA SAADET
ATA CAN BEKTAŞ DSP
SELAHATTİN KURAL TKP
PERİHAN TEKİN VATAN PARTİSİ
ALİ DİCEL BTP
UĞUR TAŞPINAR DP
AYSEL TEZCAN BAĞIMSIZ
SARIYER Başkan Adayları
8 CANDIDATE
ŞÜKRÜ GENÇ CHP WINS
SALİH BAYRAKTAR AK PARTİ
DAVUT TEPEYURT SAADET
HÜMEYRA GÜRSOY DSP
HÜSEYİN KOÇ BBP
SEVAL DUYGU AKYILDIZ VATAN PARTİSİ
AHMET ZEYREK BAĞIMSIZ
ALTAN KALEMCİ BTP
SİLİVRİ Başkan Adayları
9 CANDIDATE
VOLKAN YILMAZ MHP WINS
ÖZCAN IŞIKLAR CHP
SELAMİ DEĞİRMENCİ DSP
ŞÜKRÜ YILDIRIM SAADET
HALİDE AVLU DP
RAMİZ AKSU BBP
İLKER DAĞLIOĞLU VATAN PARTİSİ
HARUN ÖZBİLİŞ BTP
SEDAT ALTINKÖK BAĞIMSIZ
ŞİLE Başkan Adayları
8 CANDIDATE
İLHAN OCAKLI AK PARTİ WINS
RAHMİ ÇAKAR İYİ PARTİ
ALİ ŞECAATTİN GÜNEY CHP
YUNUS EMRE KÖSE SAADET
MEHMET ÖDEMİŞ VATAN PARTİSİ
ÜMİT YAŞAR KAYA DSP
NURETTİN TIĞLI BTP
SALİH ZEKİ ERGİN BAĞIMSIZ
ŞİŞLİ Başkan Adayları
8 CANDIDATE
MUAMMER KESKİN CHP WINS
MUSTAFA SARIGÜL DSP
NİHAL YILDIRIM AK PARTİ
MUHARREM ÇAM SAADET
MUHAMMET UMUT DÖVLETOĞULLARI BBP
NEVZAT EVRİM ÖNAL TKP
KADRİ BÜLENT ÖNAL VATAN PARTİSİ
GÖKHAN AVCI BTP
ÜSKÜDAR Başkan Adayları
9 CANDIDATE
HİLMİ TÜRKMEN AK PARTİ WINS
AHMET KILIÇ CHP
YILMAZ BAYAT SAADET
RUHUDİL GÜVEN HOKNA DSP
ALİ SERDAR BOLAT VATAN PARTİSİ
HÜSEYİN TURHAN BTP
MUSTAFA EKŞİ BAĞIMSIZ
İHSAN BALTACI BAĞIMSIZ
HACI ÖMER ÖNCÜ BAĞIMSIZ
ZEYTİNBURNU Başkan Adayları
7 CANDIDATE
ÖMER ARISOY AK PARTİ WINS
ADİL EMECAN CHP
MİKAİL KABAK SAADET
DERYA MUTLU DSP
EMİR TORAMAN BTP
SERVET HACIAHMETOĞLU DP
OKTAY EKMEN VATAN PARTİSİ
BÜYÜKÇEKMECE Başkan Adayları
8 CANDIDATE
HASAN AKGÜN CHP WINS
MEVLÜT UYSAL AK PARTİ
HALİL EKER BBP
CANER BİTİŞ SAADET
ÜMİT ŞAHBAZ DSP
ÖVÜNÇ BALLI TKP
AYHAN ÖKSÜZ BTP
HASAN BAYDEMİR VATAN PARTİSİ
KAĞITHANE Başkan Adayları
11 CANDIDATE
MEVLÜT ÖZTEKİN AK PARTİ WINS
MEHMET ASLAN İYİ PARTİ
İSA YILDIZ HDP
ZEYNEL KESKİN SAADET
YUSUF KARADEMİR BBP
EKREM ŞİT DSP
SELEN KARTAY TKP
TAHSİN ÖZTÜRK DP
İSMAİL SAĞIR BTP
HASAN MERT VATAN PARTİSİ
SEBAHATTİN KARA BAĞIMSIZ
KÜÇÜKÇEKMECE Başkan Adayları
9 CANDIDATE
KEMAL ÇEBİ CHP WINS
TEMEL KARADENİZ AK PARTİ
MUSTAFA KURDAŞ SAADET
HÜSEYİN DOĞAN BBP
BİRKAN DURAN DSP
MUHAMMED KERİM AKTACİR BTP
GÜRKAN AKBABA DP
SELÇUK TUT VATAN PARTİSİ
ŞİRİN ÇEKEN BAĞIMSIZ
PENDİK Başkan Adayları
7 CANDIDATE
AHMET CİN AK PARTİ WINS
MEHMET SALİH USTA CHP
MAHMUT KILIÇ SAADET
MURTAZA SASA DSP
SEÇKİN KARATAŞ BTP
MEHMET AKKAYA VATAN PARTİSİ
ABDULSAMED ELÇİ BAĞIMSIZ
ÜMRANİYE Başkan Adayları
9 CANDIDATE
İSMET YILDIRIM AK PARTİ WINS
CAFER AKTÜRK CHP
YAKUP KASIMAY SAADET
BEKİR KIRICI HDP
BÜLENT TAŞ BBP
NESİM PAKIR DSP
MUHAMMED DURSUN BULUT DP
FATİH ŞENOCAK BTP
UĞUR ÇETİNKAYA VATAN PARTİSİ
BAYRAMPAŞA Başkan Adayları
9 CANDIDATE
ATİLA AYDINER AK PARTİ WINS
REMZİ ALBAYRAK CHP
İSMAİL ACAR SAADET
MEHMET CEYLAN BBP
MEHMET CAN BÖLEK HDP
ERSİN BİLAL DSP
MEHMET KÜÇÜKCÖMMEN BAĞIMSIZ
MİTHAT KANDEMİR BTP
TEOMAN ALİLİ VATAN PARTİSİ
AVCILAR Başkan Adayları
9 CANDIDATE
TURAN HANÇERLİ CHP WINS
ABDÜLHAKİM İBRAHİM ULUSOY AK PARTİ
HANAY HANDAN TOPRAK BENLİ DSP
MÜCAHİT KARLI SAADET
SELAHADDİN ŞAVUR BBP
SERDAL URAL DP
NAKİ DEMİR VATAN PARTİSİ
BURAK TİLEV BTP
SAVAŞ KARABULUT BAĞIMSIZ
BAĞCILAR Başkan Adayları
12 CANDIDATE
LOKMAN ÇAĞIRICI AK PARTİ WINS
MUHAMMET BAYRAM İYİ PARTİ
HÜDA KAYA HDP
ŞAKİR ŞAHİN SAADET
BÜLENT ŞAHİN BBP
EYÜP ALİ ÖZDEMİR DSP
EKREM ÇAĞLAR TKP
ABUZER MUTLU DP
AZİZ KARACA BTP
İLKER IŞIK VATAN PARTİSİ
ATİLLA ERGÜL BAĞIMSIZ
ONUR ÖZKAN BAĞIMSIZ
BAHÇELİEVLER Başkan Adayları
8 CANDIDATE
HAKAN BAHADIR AK PARTİ WINS
MEHMET ALİ ÖZKAN CHP
YAŞAR AVCI SAADET
GALİP KARAYİĞİT DP
SERKAN KARACAOĞLU BBP
SEMA MEN DSP
MURAT GÜLEN BTP
CEM DOĞAN VATAN PARTİSİ
GÜNGÖREN Başkan Adayları
10 CANDIDATE
BÜNYAMİN DEMİR AK PARTİ WINS
İSMET YAŞAR CHP
ABDULCEBBAR ÇAKMAK HDP
ADNAN HACIABDULLAHOĞLU SAADET
MUSTAFA DUMAN BBP
FATMA AKIN TKP
ABDUL KADİR İNAN BTP
NAZIM ÖZDEMİR DSP
MEHMET TURAN DP
EYLEM AŞAMDIR VATAN PARTİSİ
MALTEPE Başkan Adayları
10 CANDIDATE
ALİ KILIÇ CHP WINS
AHMET BAYKAN MHP
FATİH ERBİCAN SAADET
ÖZCAN KAYA DSP
ZEYNEP YILDIZ KOÇ SAVAŞ TKP
UFUK ÖZGEN VATAN PARTİSİ
MURAT BARUT DP
SAVAŞ TORAMAN BAĞIMSIZ
MURAT EFİR BTP
MURAT BULUT BAĞIMSIZ
SULTANBEYLİ Başkan Adayları
11 CANDIDATE
HÜSEYİN KESKİN AK PARTİ WINS
AYHAN KOÇ CHP
NİHAT AKDOĞAN HDP
HAMDİ YILDIZ BBP
MUHAMMET FETULLAH BÜLBÜL SAADET
MUSTAFA ÖZKAN BTP
ADEM BAŞ DSP
YAŞAR BİNGÖL BAĞIMSIZ
HASAN GÜNEY TKP
İBRAHİM TOKGÖZ VATAN PARTİSİ
UĞUR KAYA BAĞIMSIZ
TUZLA Başkan Adayları
7 CANDIDATE
ŞADİ YAZICI AK PARTİ WINS
SALİM GÜRSOY CHP
RESUL KILIÇ SAADET
SEDEF ARZU UR BBP
AKIN TEKDAL DSP
BİNNUR ZUHAT YOKUŞ VATAN PARTİSİ
YÜCEL ATALAR BTP
ESENLER Başkan Adayları
10 CANDIDATE
MEHMET TEVFİK GÖKSU AK PARTİ WINS
MUSTAFA YILMAZ İYİ PARTİ
GÜLSÜM ÖZTÜRK HDP
TUĞRUL YALÇINKAYA SAADET
MUSTAFA KAPLAN BAĞIMSIZ
İSHAK KOÇ DSP
HACI ÇINAR BTP
SATILMIŞ KANDEMİR DP
ATAKAN BOYOĞLU TKP
OKTAY ŞAHİN VATAN PARTİSİ
ARNAVUTKÖY Başkan Adayları
11 CANDIDATE
AHMET HAŞİMİ BALTACI AK PARTİ WINS
MUHARREM YAMAN İYİ PARTİ
YAVUZ KAHRIMAN HDP
SERKAN TEMÜR BAĞIMSIZ
EKREM ÖNAL SAADET
AYTEKİN KURT BBP
RECAYİ ÖZCAN BTP
SERDAL DELİKKAYA DSP
SEZGİN ÇAĞLAR DP
MUSTAFA ÖZGÜR ÜNAL TKP
İSMET ÇEŞMELİ VATAN PARTİSİ
ATAŞEHİR Başkan Adayları
10 CANDIDATE
BATTAL İLGEZDİ CHP WINS
İSMAİL ERDEM AK PARTİ
ADEM BOZ SAADET
FİDE LALE DURAK YILDIZ TKP
LEVENT LİMON DSP
ETEM KIRCA VATAN PARTİSİ
RAHMİ ŞEN BTP
ALİ ASLAN DP
CUMALİ KANTARCI BAĞIMSIZ
MEMDUH DAĞ BAĞIMSIZ
BAŞAKŞEHİR Başkan Adayları
9 CANDIDATE
YASİN KARTOĞLU AK PARTİ WINS
ABDULHADİ AKMUGAN CHP
SEYİTHAN KIRMIZI HDP
BEKİR DEMİRKAYA SAADET
UĞUR BAY BBP
ADİLE ASLAN DSP
ORHAN DOĞAN BTP
TÜLİN SANER VATAN PARTİSİ
YUSUF TÜBEK BAĞIMSIZ
BEYLİKDÜZÜ Başkan Adayları
9 CANDIDATE
MEHMET MURAT ÇALIK CHP WINS
MUSTAFA NECATİ IŞIK AK PARTİ
TUNCER KOĞA SAADET
OSMAN YILDIRIM BBP
BARBAROS BAHÇELİOĞLU VATAN PARTİSİ
MUSTAFA GÜRKAN ÖZGÜRKANLI DSP
ŞÜKRÜ MEHMET GÖKALPAY TKP
MEHMET AKSOY BTP
ALİ SAVUT DP
ÇEKMEKÖY Başkan Adayları
9 CANDIDATE
AHMET POYRAZ AK PARTİ WINS
SEYFETTİN YILDIRIM CHP
HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ DP
ABDULHALİM MEŞE SAADET
GÜVEN GÜNEY HDP
AYŞENUR ALTAN DSP
BARIŞ ERDEM VATAN PARTİSİ
ABDULMUTTALİP ÖRPEK BTP
ATACAN MAY TKP
ESENYURT Başkan Adayları
9 CANDIDATE
KEMAL DENİZ BOZKURT CHP WINS
AZMİ EKİNCİ AK PARTİ
HASAN KARA SAADET
YUSUF İVGEN BBP
İPEK SÜT DSP
ALİ ATMACA DP
EKREM YILDIZ BTP
ZEKİ AKSOY VATAN PARTİSİ
ABDULLAH HALUK ÇETİN BAĞIMSIZ
SANCAKTEPE Başkan Adayları
9 CANDIDATE
ŞEYMA DÖĞÜCÜ AK PARTİ WINS
ÖZGEN NAMA CHP
ABDULKADİR ÇELEBİ SAADET
SEYFİ ERGÜL DSP
ATİLLA ÖZDEMİR TKP
GÖKAN ÇAKIR DP
KAMİL BAYRAM ÇINAR BTP
ORHANGAZİ YILMAZ BAĞIMSIZ
HÜSEYİN PALANCİ VATAN PARTİSİ
SULTANGAZİ Başkan Adayları
10 CANDIDATE
ABDURRAHMAN DURSUN AK PARTİ WINS
HALUK BOZKURT CHP
CEVDET KONAK HDP
HÜSEYİN AYDOĞAN SAADET
YAKUP YILMAZ BBP
MUHSİN GÜNDOĞDU DP
TARIK ERSOY DSP
YILMAZ GÜMÜŞTEKİN BTP
DENİZ ÇAKMAK VATAN PARTİSİ
NAZMİ BAĞDATLI BAĞIMSIZ