OVERALL RESULTS
Last update: 03.04.2019 10:21:33
Seçim sonuç verileri Anadolu Ajansı tarafından sağlanmaktadır.
OPENED BALLOT BOXES (%100) 194.678
3:00 Refresh
TURNOUT RATE % 84.67 TURNOUT 48.340.191 VALID VOTES 46.431.746 NUMBER OF VOTERS 57.093.410
NUMBER OF BALLOT BOXES 194.678
ÖDEMİŞ
OPENED BALLOT BOXES
(%0.00) 0 / 0
ADAY / OY
VOTE RATE
ALİAĞA Başkan Adayları
9 CANDIDATE
SERKAN ACAR MHP WINS
ÖZCAN DURMAZ CHP
İSMET TOPAL SAADET
BURCU TOROS DP
ATİLA IŞIK TKP
OSMAN NURİ KOCABIYIK DSP
HASAN ŞAHİN VATAN PARTİSİ
TAHİR DOĞAN BAĞIMSIZ
OSMAN AZBAY BTP
BAYINDIR Başkan Adayları
6 CANDIDATE
UĞUR DEMİREZEN AK PARTİ WINS
UFUK SESLİ CHP
DİLARA ERİŞEN BAĞIMSIZ
İSMAİL BABAHAN VATAN PARTİSİ
AYHAN BİLGİ SAADET
NAİL DİNLER BTP
BERGAMA Başkan Adayları
8 CANDIDATE
HAKAN KOŞTU AK PARTİ WINS
İDRİS YAVUZYILMAZ CHP
NAMIK KEMAL EROĞLU BBP
MUSTAFA KARAKAYA DP
HALİT GÜL SAADET
ESAT BİNZÜRARE BAŞARAN BAĞIMSIZ
SERKAN TAKMAZ BTP
MEHMET FEYZİ DEMİRTAŞ VATAN PARTİSİ
BORNOVA Başkan Adayları
9 CANDIDATE
MUSTAFA İDUĞ CHP WINS
REŞAT GENÇTÜRK AK PARTİ
İBRAHİM ORAKÇI SAADET
SEDAT ANAVATAN DSP
MEHMET YALÇIN EMRE BBP
CENK KAVUT TKP
BERKANT İNCEKARA DP
CENGİZ ÇAKIR VATAN PARTİSİ
ADEM ÖZTÜRK BTP
ÇEŞME Başkan Adayları
10 CANDIDATE
MUAMMER EKREM ORAN CHP WINS
MUSTAFA CENGER MHP
ESEN FATMA KABADAYI VHİTİNG BAĞIMSIZ
SERHAT GÖKTOĞAN TKP
AHMET KAPCI SAADET
ORÇUN BAYSAL BTP
CİHAN KÖSEOĞLU DP
HAKAN HULKİ ORTABAŞ VATAN PARTİSİ
UFUK CANKAYA DSP
ALP ÇATIKKAŞ BAĞIMSIZ
DİKİLİ Başkan Adayları
7 CANDIDATE
ADİL KIRGÖZ CHP WINS
SEMA AKINCI MHP
MUSTAFA İNAN SAADET
İSMAİL CANPOLAT DSP
MEHMET ALBAYRAK VATAN PARTİSİ
GÜNAY ZAĞLI DP
MEHMET ÇİRAY BTP
FOÇA Başkan Adayları
5 CANDIDATE
FATİH GÜRBÜZ CHP WINS
SERDAR MERSİN MHP
PAŞALİ FEYİZ SAADET
ESİN HATIRLI VATAN PARTİSİ
MEHMET AKİF YALÇIN BTP
KARABURUN Başkan Adayları
8 CANDIDATE
İLKAY GİRGİN ERDOĞAN CHP WINS
FERHAN EROĞLU AK PARTİ
DİNÇER ÖZLÜOĞLU DSP
SELİMAN ÇAKMAK DP
ZEKERİYA YILMAZ SAADET
ORHAN BULUNMAZ VATAN PARTİSİ
YILDIRIM ERKAN BAĞIMSIZ
MEHMET HACIOĞLU BTP
KARŞIYAKA Başkan Adayları
11 CANDIDATE
CEMİL TUGAY CHP WINS
SALİHA AYDA MAÇ AK PARTİ
MEHMET YILDIRIM İYİ PARTİ
NAZIM ERMAN PERK BAĞIMSIZ
HATİCE DEĞERLİ SAADET
HÜSNÜ AŞIKOĞLU BAĞIMSIZ
OKAN ADATEPE DSP
HÜSEYİN CEM ZEREN VATAN PARTİSİ
MEVLİT GÜR DP
RUKİYE KİREŞCİ BBP
SERDAR KARAGÜZEL BTP
KEMALPAŞA Başkan Adayları
7 CANDIDATE
RIDVAN KARAKAYALI CHP WINS
ARİF UĞURLİ AK PARTİ
MEHMET ALİ ÖZÜDOĞRU SAADET
SAVAŞ MEMİŞ DSP
ADEM DAMLIGÜL DP
HASAN ALİ KARŞILAYAN VATAN PARTİSİ
YUNUS ŞİMŞEK BTP
KINIK Başkan Adayları
7 CANDIDATE
SADIK DOĞRUER AK PARTİ WINS
AHMET ÖZKAN CHP
SELİM ÖZCAN SAADET
SEFA KÖKEN VATAN PARTİSİ
KADRİ GÜNDOĞDU DP
ALİ GÖKTAŞ DSP
CEMALİ ŞİMŞEK BTP
KİRAZ Başkan Adayları
7 CANDIDATE
SALİHA ÖZÇINAR AK PARTİ WINS
SALİM ÖZKARAKAŞ DSP
MEHMET EMİN AVŞAR İYİ PARTİ
METİN YAŞAR DP
MELTEM AYVALI VATAN PARTİSİ
MESUT SERTKAYA SAADET
ADEM YILDIRIM BTP
MENEMEN Başkan Adayları
7 CANDIDATE
SERDAR AKSOY CHP WINS
DURMAZ BAYRAKTAR AK PARTİ
SERVET YILDIZ SAADET
HÜSEYİN ŞENGÜL BAĞIMSIZ
NURŞEN DURĞUT DP
MEHMET KOCAGÖNCÜ BTP
BAİTTİN ERBEY VATAN PARTİSİ
ÖDEMİŞ Başkan Adayları
7 CANDIDATE
MEHMET ERİŞ CHP WINS
MÜNİR BEZMEZ AK PARTİ
HALİS DANAGÜDEN DP
ŞAHAP BOZKURT SAADET
GÜNGÖR DEMİRKAYA DSP
ABDULLAH ÖZOĞLU VATAN PARTİSİ
KAZIM ÇETİN BTP
SEFERİHİSAR Başkan Adayları
8 CANDIDATE
İSMAİL YETİŞKİN CHP WINS
HAMİT NİŞANCI AK PARTİ
SUNA ÇABUK DSP
ZEHRA ÇAKAR SAADET
VELİ BOZKAYA VATAN PARTİSİ
GÖKÇEN ŞENYİĞİT BAĞIMSIZ
HAYRİ SARITEPE BAĞIMSIZ
SEVİNÇ BAYSAL BTP
SELÇUK Başkan Adayları
8 CANDIDATE
FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL CHP WINS
OSMAN BAŞTERZİ AK PARTİ
LEVENT GÖRÜR İYİ PARTİ
MİNE GÜZEL SAADET
MESUT MERCAN DP
LEVENT ÖZCİĞER VATAN PARTİSİ
HÜSEYİN KİREÇ DSP
FAHRETTİN KAÇAN BTP
TİRE Başkan Adayları
9 CANDIDATE
SALİH ATAKAN DURAN İYİ PARTİ WINS
MUSTAFA SELMAN İÇELLİ AK PARTİ
TAYFUR ÇİÇEK DSP
HASAN SİNAN SARP DP
MEHMET EKMEN SAADET
ERKAN ETÇİ BBP
NEVİN ODABAŞ VATAN PARTİSİ
EMEL DENİZASLANI BAĞIMSIZ
OSMAN ERDOĞAN BTP
TORBALI Başkan Adayları
7 CANDIDATE
RAMAZAN İSMAİL UYGUR CHP WINS
ADNAN YAŞAR GÖRMEZ AK PARTİ
KASIM OCAK SAADET
BEHAETTİN KARACA DSP
ZEYNEL ABİDİN FİDANER BAĞIMSIZ
MUZAFFER YILDIRIMER VATAN PARTİSİ
İSMAİL ÇEVİK BTP
URLA Başkan Adayları
9 CANDIDATE
İBRAHİM BURAK OĞUZ CHP WINS
ADIGÜZEL DEMİREL AK PARTİ
HASAN HÜSEYİN AKGÜL İYİ PARTİ
GİZEM BATI AYAZ TKP
CENAP YENER VATAN PARTİSİ
HARUN GÜNEŞ SAADET
NİLGÜN PAL DP
OYA KAHRAMAN DSP
ZÜBEYDE USLU BTP
BEYDAĞ Başkan Adayları
6 CANDIDATE
FERİDUN YILMAZLAR CHP WINS
OGÜN ASİL AYDOĞDU AK PARTİ
HÜSEYİN ÇAKICI VATAN PARTİSİ
SÜLEYMAN EREKOĞLU DP
MUSTAFA BEKAR SAADET
MUSTAFA HAYRİ KADI BTP
BUCA Başkan Adayları
9 CANDIDATE
ERHAN KILIÇ CHP WINS
MUSTAFA ARSLAN AK PARTİ
İSMAİL HAKKI BEKİROĞLU DSP
CEREN KARA SAADET
ELİF DOĞAN ÇİFTÇİ TKP
BESİM TOROS DP
İSA ŞENOL VATAN PARTİSİ
TUFAN TOK BTP
GÜRKAN EMREOĞLU BAĞIMSIZ
KONAK Başkan Adayları
9 CANDIDATE
ABDÜL BATUR CHP WINS
MELEK EROĞLU AK PARTİ
MUSTAFA ERDURAN SAADET
ALİ SAMİ ER DSP
BURHAN AKSAKAL TKP
BÜLENT KARAGÖZ VATAN PARTİSİ
ADNAN ZAĞLI DP
ÖZCAN KAYA BTP
BARIŞ ÜRKMEYEN BAĞIMSIZ
MENDERES Başkan Adayları
7 CANDIDATE
MUSTAFA KAYALAR CHP WINS
BÜLENT SOYLU AK PARTİ
HAMZA DEMİR SAADET
NEDİM YAŞAR GÜRSOY DSP
HÜSEYİN KIZILTAŞ DP
BİRKAN BURKAN VATAN PARTİSİ
İSMET EKREN BTP
BALÇOVA Başkan Adayları
9 CANDIDATE
FATMA ÇALKAYA CHP WINS
EVRİM ÖZEN AK PARTİ
NEVİN ASLAN TKP
DENİZ DANACIOĞLU DSP
SEYFULLAH ÖZBEK SAADET
MEHMET AKTAŞ BBP
ALİ ŞENOL DP
NECATİ AĞRALI VATAN PARTİSİ
RAHİME SAKINMAZ BTP
ÇİĞLİ Başkan Adayları
8 CANDIDATE
SELİM UTKU GÜMRÜKÇÜ CHP WINS
OKAN KORKMAZ AK PARTİ
ABDURRAHMAN TEKİN DSP
MUHSİN GİRCUDE SAADET
MUSTAFA GÜNGÖR BBP
MÜŞERREF TUNA DP
BÜLENT ŞAHİN VATAN PARTİSİ
ADNAN TERZİOĞLU BTP
GAZİEMİR Başkan Adayları
7 CANDIDATE
HALİL ARDA CHP WINS
NAZMİ YILMAZ AK PARTİ
ÖMER ÇAĞLAR SAADET
BAYRAM BİÇİCİ DP
FİLİZ TOFAN TKP
CUMHUR IŞIK ATABAY VATAN PARTİSİ
HÜLYA ÖZYER BTP
NARLIDERE Başkan Adayları
8 CANDIDATE
ALİ ENGİN CHP WINS
SÜLEYMAN KOCABIYIK MHP
CEM YANAR TKP
HALİL YALÇINKAYA SAADET
ERDOĞAN EZGİ DSP
GAZİ KENDİGELEN VATAN PARTİSİ
EMİNE İNCİ SÜRMELİ DP
AHMET KARAGÜZEL BTP
GÜZELBAHÇE Başkan Adayları
7 CANDIDATE
ÖZDEM MUSTAFA İNCE CHP WINS
BURCU DERECİ AK PARTİ
KEMAL CEM PÜLTEN DSP
OSMAN TUNÇ SAADET
HÜSEYİN CENGİZ ERŞEN VATAN PARTİSİ
BÜLENT ÜLÜK DP
ADEM BİRİNCİ BTP
KARABAĞLAR Başkan Adayları
7 CANDIDATE
MUHİTTİN SELVİTOPU CHP WINS
BİLAL DOĞAN AK PARTİ
MÜMİN BAŞTÜRK SAADET
ÜMİT BICAKÇI DP
TAYFUN DEMİRTAŞ TKP
ABDULLAH KARŞILAYAN VATAN PARTİSİ
YAŞAR GÜZELYAZICI BTP
BAYRAKLI Başkan Adayları
9 CANDIDATE
SERDAR SANDAL CHP WINS
ALİ ASLAN AK PARTİ
VEDAT KOLUKISA SAADET
HACI İBRAHİM KİREŞCİ BBP
AYDAN KOCAMAN DP
RAHMİ RENÇBER TKP
M. RAMAZAN DEMİR BAĞIMSIZ
HASAN ATİLLA TÜRKÖZ VATAN PARTİSİ
ÖMER KALEM BTP