OVERALL RESULTS
Last update: 03.04.2019 10:21:33
Seçim sonuç verileri Anadolu Ajansı tarafından sağlanmaktadır.
OPENED BALLOT BOXES (%100) 194.678
3:00 Refresh
TURNOUT RATE % 84.67 TURNOUT 48.340.191 VALID VOTES 46.431.746 NUMBER OF VOTERS 57.093.410
NUMBER OF BALLOT BOXES 194.678
HORASAN
OPENED BALLOT BOXES
(%0.00) 0 / 0
ADAY / OY
VOTE RATE
AŞKALE Başkan Adayları
6 CANDIDATE
AHMET YAPTIRMIŞ AK PARTİ WINS
FEVZİ GÜRBÜZ İYİ PARTİ
CEMAL KARAUSTA CHP
YILMAZ BAYRAK SAADET
REŞAT GÜVEN BTP
OĞUZ KARLIBEL VATAN PARTİSİ
ÇAT Başkan Adayları
5 CANDIDATE
MELİK YAŞAR AK PARTİ WINS
ARİF HİKMET KILIÇ CHP
FUAT KURT SAADET
ABDULLAH CULHA TKP
ÖMER GÜLER BTP
HINIS Başkan Adayları
4 CANDIDATE
ERDOĞAN EREN AK PARTİ WINS
NURCAN FELEKOĞLU HDP
ZEKİ DEMİR SAADET
ABDÜLKADİR ŞAHİN BTP
HORASAN Başkan Adayları
7 CANDIDATE
ABDULKADİR AYDIN AK PARTİ WINS
ABDULHATEM BASTEM İYİ PARTİ
MUAMMER YILMAZ HDP
AHMET AYDIN SAADET
MEHMET ŞAHİN CHP
ÖNDER GENÇ BBP
EYÜP YILDIRIM BTP
İSPİR Başkan Adayları
7 CANDIDATE
AHMET COŞKUN MHP WINS
FAİK ÇALIK SAADET
OSMAN ÇELİK BAĞIMSIZ
FAHRETTİN DEMİR BBP
MUHAMMET SEZGİN İYİ PARTİ
NAFİZ AYDIN CHP
GÖKHAN SEVER BTP
KARAYAZI Başkan Adayları
7 CANDIDATE
MELİKE GÖKSU HDP WINS
SEDAT KARADUMAN AK PARTİ
ALİ TAN İYİ PARTİ
MAHMUT HAN KOÇAK CHP
EDA GÖKSU BAĞIMSIZ
MUHAMMET HANEFİ UZUNTÜRK SAADET
HASAN DEMİR BTP
NARMAN Başkan Adayları
6 CANDIDATE
BURHANETTİN ESER AK PARTİ WINS
TEMEL DAŞ BBP
ERAY AKPINAR İYİ PARTİ
MUSTAFA ALTUNOK BAĞIMSIZ
MEVLÜT KISA SAADET
HAVVA DEĞİRMENCİOĞLU BTP
OLTU Başkan Adayları
6 CANDIDATE
NECMETTİN TAŞCİ BBP WINS
CELAL ÇELEBİ AK PARTİ
RÜSTEM ÜSTÜN İYİ PARTİ
MEHMET AKBULUT SAADET
HAYDAR ERGAN BTP
HAKAN ZENGİN CHP
OLUR Başkan Adayları
6 CANDIDATE
SIDDIK DEMİRCAN BAĞIMSIZ WINS
TAHSİN OKTAY AK PARTİ
ŞULE ÜLKÜ ÖZGÜL İYİ PARTİ
ABDULKADİR KAHRAMAN BTP
FERUDUN KAPLAN CHP
TURGUT TOKGÖZ SAADET
PASİNLER Başkan Adayları
6 CANDIDATE
AHMET DÖLEKLİ AK PARTİ WINS
BÜNYAMİN UCUN İYİ PARTİ
VEDAT BAYOĞLU BBP
HASAN SARIBOĞA CHP
FAHRETTİN AĞTAŞ SAADET
ALİME BARUTÇU BTP
ŞENKAYA Başkan Adayları
6 CANDIDATE
YAVUZ BEDİR AK PARTİ WINS
GENÇAY UĞRAŞ CHP
YUSUF GÖKÇE DP
SERHAT CAN EŞ DSP
ÖMER AKBULUT SAADET
ALİ HAYDAR KOCAOSMANOĞLU BTP
TEKMAN Başkan Adayları
4 CANDIDATE
MUZAHİT KARAKUŞ HDP WINS
MUSTAFA ERGİN AK PARTİ
SEBAHATTİN ULUDAĞ CHP
FEYZULLAH SAYAN SAADET
TORTUM Başkan Adayları
8 CANDIDATE
MUAMMER YİĞİDER BBP WINS
ÖMER HANCI AK PARTİ
İKRAM KORKMAZ İYİ PARTİ
YUNUS KESKİN DP
FAHRİ KELEŞ BTP
MEHMET TORAMAN BAĞIMSIZ
NEJDET BAYINDIR SAADET
ÖMER DÜRLÜ CHP
KARAÇOBAN Başkan Adayları
6 CANDIDATE
HALİT UĞUN HDP WINS
SEDAT GÜMÜŞ AK PARTİ
BEKİR YILAN CHP
ENGİN KUŞ TKP
MEHMET AKİF KOLİKISA SAADET
HAYDAR MISIR BTP
UZUNDERE Başkan Adayları
6 CANDIDATE
HİLMİ AKTOPRAK MHP WINS
BURHAN POLAT İYİ PARTİ
MEHMET ERTEK SAADET
MUSTAFA ARLİ BAĞIMSIZ
YAŞAR ERGÜN CHP
HAKAN CELAP BTP
PAZARYOLU Başkan Adayları
7 CANDIDATE
İBRAHİM ŞAHİN AK PARTİ WINS
MUSTAFA BAYDEMİR BBP
AHMET YILMAZ SAADET
MUHAMMED DEMİR İYİ PARTİ
TAHSİN COŞĞUN BTP
BİLAL GÜVEN CHP
SALİH ŞAHİN BAĞIMSIZ
AZİZİYE Başkan Adayları
6 CANDIDATE
MUHAMMED CEVDET ORHAN AK PARTİ WINS
EMRULLAH AKPUNAR BAĞIMSIZ
AHMET RESULOĞLU İYİ PARTİ
PINAR YANIK BTP
FATİH SULTAN AYAŞTI SAADET
AYDIN SÖYLEMEZ CHP
KÖPRÜKÖY Başkan Adayları
7 CANDIDATE
OSMAN BELLİ AK PARTİ WINS
İBRAHİM HAKKI YAĞANOĞLU İYİ PARTİ
İSMAİL İRMAK BBP
HABİP KURT HDP
ZİYA BALCİ SAADET
HÜSEYİN HANOĞLU CHP
ABDULSAMET ALŞEN BTP
PALANDÖKEN Başkan Adayları
7 CANDIDATE
MUHAMMET SUNAR AK PARTİ WINS
FATMA CANAN UÇAR İYİ PARTİ
RECEP ŞENDUR BBP
HÜSNÜ GÜL HDP
AYHAN ERKEM SAADET
EDİP CENGİZ CHP
MÜŞRA PEKER BTP
YAKUTİYE Başkan Adayları
6 CANDIDATE
MAHMUT UÇAR AK PARTİ WINS
ALPER EMİNOĞLU İYİ PARTİ
ZÜLKÜF YÜKSEL BBP
ABUBEKİR COŞKUN SAADET
CEMAL KOÇAK CHP
ZÜLEYHA DEMİR BTP