OVERALL RESULTS
Last update: 03.04.2019 10:21:33
Seçim sonuç verileri Anadolu Ajansı tarafından sağlanmaktadır.
OPENED BALLOT BOXES (%100) 194.678
3:00 Refresh
TURNOUT RATE % 84.67 TURNOUT 48.340.191 VALID VOTES 46.431.746 NUMBER OF VOTERS 57.093.410
NUMBER OF BALLOT BOXES 194.678
DERNEKPAZARI
OPENED BALLOT BOXES
(%0.00) 0 / 0
ADAY / OY
VOTE RATE
AKÇAABAT Başkan Adayları
5 CANDIDATE
OSMAN NURİ EKİM AK PARTİ WINS
OSMAN AKBULUT İYİ PARTİ
OSMAN TUĞRUL GAZİ BAYRAM SAADET
FERHAT YANIK BTP
OKAN KOÇ BAĞIMSIZ
ARAKLI Başkan Adayları
7 CANDIDATE
RECEP ÇEBİ AK PARTİ WINS
ÜMİT ÇEBİ SAADET
HAMİT BAYCAN BBP
HASAN SUİÇMEZ İYİ PARTİ
ERKAN KOLANCI BAĞIMSIZ
FERDİ ŞAHİNTÜRK BTP
ALİ BURHAN ÇAVUŞOĞLU DSP
ARSİN Başkan Adayları
6 CANDIDATE
MUHAMMET SAİT GÜRSOY AK PARTİ WINS
RAMİS SUNGUROĞLU SAADET
SUAT SARIALİOĞLU İYİ PARTİ
ABDULKADİR HANDEKLİ BBP
FAİK AHMET SARI BTP
HARUN BÜLBÜL VATAN PARTİSİ
ÇAYKARA Başkan Adayları
8 CANDIDATE
HANEFİ TOK AK PARTİ WINS
HASAN DÜZGÜN CHP
RİFAT TAŞKIN BBP
HANİFE BİRİNCİ İYİ PARTİ
MEHMET KARA BAĞIMSIZ
HASAN ABANOZ SAADET
MEHMET AKIL BTP
MEHMET EMİN AYAN VATAN PARTİSİ
MAÇKA Başkan Adayları
5 CANDIDATE
KORAY KOÇHAN AK PARTİ WINS
MUSA TURAN CHP
TANER GÜR BBP
HİKMET AYDIN SAADET
SERKAN GENÇ BTP
OF Başkan Adayları
6 CANDIDATE
SALİM SALİH SARIALİOĞLU AK PARTİ WINS
GÜNGÖR SARAL BAĞIMSIZ
HİLMİ SARAL CHP
MEHMET SARIALİOĞLU SAADET
FATİH HAYIR BTP
NUMAN HARPUTOĞLU BBP
SÜRMENE Başkan Adayları
5 CANDIDATE
RAHMİ ÜSTÜN AK PARTİ WINS
ORHAN KAHVECİ BBP
KEMAL KÜÇÜKALİ CHP
AYDIN DANIŞMAZ SAADET
ZEKİ UZUN BTP
TONYA Başkan Adayları
4 CANDIDATE
OSMAN BEŞEL AK PARTİ WINS
ŞUAİB AYDIN CHP
ABDULLAH ALTUNTAŞ SAADET
CEMİL UZUNER BTP
VAKFIKEBİR Başkan Adayları
4 CANDIDATE
MUHAMMET BALTA AK PARTİ WINS
EMİN ULUDÜZ CHP
İBRAHİM BAŞ SAADET
MUSTAFA KUL BTP
YOMRA Başkan Adayları
5 CANDIDATE
MUSTAFA BIYIK İYİ PARTİ WINS
İBRAHİM SAĞIROĞLU AK PARTİ
SELÇUK ATASOY SAADET
ALİ BAYRAKTAR VATAN PARTİSİ
MEHMET CENGİZ KÖROĞLU BTP
BEŞİKDÜZÜ Başkan Adayları
5 CANDIDATE
RAMİS UZUN CHP WINS
HARUN DEMİRCİ AK PARTİ
MEHMET ALİ GÜNDOĞDU BBP
TURAN KUDU SAADET
ABDULLAH ÖZDEMİR BTP
ŞALPAZARI Başkan Adayları
7 CANDIDATE
REFİK KURUKIZ MHP WINS
FATİH YILMAZ BAĞIMSIZ
MEHMET ÖNGÖZ İYİ PARTİ
AHMET KIRAN SAADET
FATİH KANDİL BAĞIMSIZ
ABDURRAHMAN YILDIZ BTP
METE ALPKAN KARAHASANOĞLU DP
ÇARŞIBAŞI Başkan Adayları
6 CANDIDATE
MÜMİN NUHOĞLU MHP WINS
MEHMET TURAN İYİ PARTİ
HALİL KUL BAĞIMSIZ
ABDULLAH KUL SAADET
EKREM ESKİ DSP
YUSUF ÖZTÜRK BTP
DERNEKPAZARI Başkan Adayları
6 CANDIDATE
MEHMET AŞIK AK PARTİ WINS
ZEKİ AVNİ USTA BAĞIMSIZ
ABİDİN PERGEL SAADET
CEVDET CEMAL CANSIZ İYİ PARTİ
AYDIN ALİOĞLU BTP
MUSTAFA KEMAL BAYRAKTAR BBP
DÜZKÖY Başkan Adayları
4 CANDIDATE
YILMAZ ANKARA AK PARTİ WINS
FEHMİ KÖROĞLU CHP
SUAT ÇALIK SAADET
MAHMUT MERMERTAŞ BTP
HAYRAT Başkan Adayları
3 CANDIDATE
MEHMET NUHOĞLU BAĞIMSIZ WINS
SALİH ÖZTEL AK PARTİ
KADİR ALTUNKAYNAK BTP
KÖPRÜBAŞI Başkan Adayları
5 CANDIDATE
ALİ AYDIN AK PARTİ WINS
ATİLHAN SANCAK BBP
BAYRAM AYDIN SAADET
DURSUN TUĞRUL GÜZELYAZICI BTP
ZEKİ İMAMOĞLU BAĞIMSIZ
ORTAHİSAR Başkan Adayları
7 CANDIDATE
AHMET METİN GENÇ AK PARTİ WINS
MEHMET SALİH AKYÜZ CHP
ENSAR BOZALİ SAADET
YILMAZ MERMERTAŞ BBP
TAHSİN AZAKLI DP
ÖMER TURAN BTP
MİKTAT ÖLMEZ DSP