OVERALL RESULTS
Last update: 03.04.2019 10:21:33
Seçim sonuç verileri Anadolu Ajansı tarafından sağlanmaktadır.
OPENED BALLOT BOXES (%100) 194.678
3:00 Refresh
TURNOUT RATE % 84.67 TURNOUT 48.340.191 VALID VOTES 46.431.746 NUMBER OF VOTERS 57.093.410
NUMBER OF BALLOT BOXES 194.678
BEYŞEHİR
OPENED BALLOT BOXES
(%0.00) 0 / 0
ADAY / OY
VOTE RATE
AKŞEHİR Başkan Adayları
7 CANDIDATE
SALİH AKKAYA AK PARTİ WINS
OSMAN FEDAİ İYİ PARTİ
EYÜP OYAN CHP
MUSTAFA DOĞAN BAĞIMSIZ
İBRAHİM UÇAR DP
HÜSEYİN BEKTAŞ BTP
PAKİZE GÜLERAY DSP
BEYŞEHİR Başkan Adayları
5 CANDIDATE
ADİL BAYINDIR BAĞIMSIZ WINS
ÜZEYİR YAŞAR AK PARTİ
MERTCAN GÜÇLÜ BTP
MUSTAFA ACAR SAADET
MEHMET BALKI DP
BOZKIR Başkan Adayları
5 CANDIDATE
SADETTİN SAYGI AK PARTİ WINS
MEHMET AKİF ÜLKER BBP
KEMAL ESENKAYA İYİ PARTİ
MEHMET KESER SAADET
YÜKSEL VURMAZ BTP
CİHANBEYLİ Başkan Adayları
5 CANDIDATE
MEHMET KALE AK PARTİ WINS
MEHMET YALÇIN HDP
MEHMET SATILMIŞ SAADET
AHMET KOCAMAN BTP
YUNUS EMRE AFŞAR DSP
ÇUMRA Başkan Adayları
6 CANDIDATE
HALİT OFLAZ AK PARTİ WINS
RAFET GÜLŞEN İYİ PARTİ
ABDULLAH UYSAL SAADET
VELİ HARMAN CHP
ALİ SÜTCÜ DP
İBRAHİM AKBAL BTP
DOĞANHİSAR Başkan Adayları
6 CANDIDATE
İHSAN ÖZTOKLU MHP WINS
ABDULLAH KOÇ İYİ PARTİ
VEYSEL KAPCI SAADET
YUSUF ÖZDOĞAN DP
AHMET AKDAĞ VATAN PARTİSİ
EMİNE BİLGİ BTP
EREĞLİ Başkan Adayları
7 CANDIDATE
HÜSEYİN OPRUKÇU BAĞIMSIZ WINS
ADEM ERDAL AK PARTİ
BÜLENT ECEVİT TATLIDİL CHP
YAŞAR YAMAN İYİ PARTİ
ALİ TEKE BTP
SIDDIK ATICI HDP
NAZIM SEYHAN SAADET
HADİM Başkan Adayları
6 CANDIDATE
AHMET HADİMİOĞLU AK PARTİ WINS
MEHMET ÖZDEMİR BAĞIMSIZ
İBRAHİM ŞİMŞEK İYİ PARTİ
HALİME KESKİN BTP
HASAN BAL SAADET
HARUN KOCABIYIK DSP
ILGIN Başkan Adayları
7 CANDIDATE
YALÇIN ERTAŞ AK PARTİ WINS
MUSTAFA ÖĞDÜ İYİ PARTİ
HASAN HÜSEYİN AKINCI BAĞIMSIZ
LÜTFİ ÇELİK SAADET
ZERRİN KARADEMİR BTP
HALİL KAYA DP
SEYİT MEHMET UYAN DSP
KADINHANI Başkan Adayları
5 CANDIDATE
MEHMET BADEM AK PARTİ WINS
HULUSİ ÇÖKGEL BAĞIMSIZ
VELİ KÖLELİ CHP
YILMAZ SARIBIYIK BTP
HÜSEYİN AYDOĞDU SAADET
KARAPINAR Başkan Adayları
4 CANDIDATE
MEHMET YAKA AK PARTİ WINS
KAMİL BÜLBÜL OKUYUCU CHP
MUSTAFA ILDIZ SAADET
ÖZGÜR ÜNVEREN BTP
KULU Başkan Adayları
5 CANDIDATE
MURAT ÜNVER AK PARTİ WINS
GALİP POLAT CHP
İHSAN GÖKÇE SAADET
CELALEDDİN ÖZTÜRK BTP
HALİS YILDIRIM BAĞIMSIZ
SARAYÖNÜ Başkan Adayları
7 CANDIDATE
NAFİZ SOLAK AK PARTİ WINS
MEHMET GÜNEY BAĞIMSIZ
ZİYA TOKGÖZ SAADET
MEHMET KARLI İYİ PARTİ
ESRA BİLGİ BTP
MUSTAFA DÖĞEN BBP
SALİM KARA DP
SEYDİŞEHİR Başkan Adayları
7 CANDIDATE
MEHMET TUTAL AK PARTİ WINS
ABDULKADİR ÇAT BAĞIMSIZ
MEHMET KATLAV CHP
MUAMMER URHAN İYİ PARTİ
ALİ AKBAL BTP
RAŞİT NERGİZ SAADET
MEVLÜT AYVAZ DP
YUNAK Başkan Adayları
5 CANDIDATE
ABDULLAH EMRE DEMİRHAN AK PARTİ WINS
YUSUF BAYAT BBP
HALİM YILDIRIM İYİ PARTİ
HÜSEYİN ATILKAN SAADET
SÜLEYMAN KOÇTEPE BTP
AKÖREN Başkan Adayları
5 CANDIDATE
İSMAİL ARSLAN MHP WINS
İBRAHİM ATAÇ İYİ PARTİ
TAHİR DİNÇ BAĞIMSIZ
MÜNİR ÜNVEREN BTP
MUSTAFA PERİHAN SAADET
ALTINEKİN Başkan Adayları
4 CANDIDATE
MUHARREM DERE AK PARTİ WINS
SIRRI EZDEMİR İYİ PARTİ
MUSTAFA ÖZESKİCİ SAADET
FATMA ÇOBANOĞLU BTP
DEREBUCAK Başkan Adayları
4 CANDIDATE
AHMET KISA AK PARTİ WINS
YUSUF UYAR İYİ PARTİ
HÜSEYİN İRMİKCİ SAADET
ABDULLAH ÇETİNKAYA BTP
HÜYÜK Başkan Adayları
7 CANDIDATE
MEHMET ÇİĞDEM AK PARTİ WINS
AHMET TEMİZ İYİ PARTİ
NUSRET AKGÜMÜŞ BBP
MUSTAFA ÇELİK SAADET
TURHAN BAYKAL BAĞIMSIZ
MELEK BAŞARAN BTP
AYSEL ULUKIRLI DP
KARATAY Başkan Adayları
10 CANDIDATE
HASAN KILCA AK PARTİ WINS
AHMET TAMER İYİ PARTİ
KAZIM BİRTANE BBP
SİNAN TOPRAK SAADET
MEHMET ŞEFLEK CHP
HANGÜL IŞIK HDP
ŞEMSETTİN GÜNÖRDÜ BTP
MÜNİR NAİR KAPANDI DP
MEHMET ALİ UÇAR BAĞIMSIZ
EMEL UZHAN DSP
MERAM Başkan Adayları
9 CANDIDATE
MUSTAFA KAVUŞ AK PARTİ WINS
MEHMET İLKER YİĞİT İYİ PARTİ
ÖMER ŞİMŞEK BBP
MEHMET GAYRETLİ CHP
HÜSEYİN SAYDAM SAADET
ARİF BAŞ HDP
ALİ KAYA DP
ALİ ŞENEL ÇOBANOĞLU BTP
ADİL DURDU DSP
SELÇUKLU Başkan Adayları
10 CANDIDATE
AHMET PEKYATIRMACI AK PARTİ WINS
MUAMMER ÇAĞLAYAN İYİ PARTİ
AHMET ADİL TIRPAN CHP
NURSEL AKGÜN BBP
KENAN ÖZCAN SAADET
RAMAZAN OT HDP
VELİ KARADEMİR DSP
HASAN ÖZTÜRK BTP
MUKADDES EDİRNELİGİL DP
OSMAN BALCI BAĞIMSIZ
TAŞKENT Başkan Adayları
5 CANDIDATE
OSMAN ARI AK PARTİ WINS
ALİ BEKİ ÖZÇÖLMEKCİ BBP
MEHMET EMİN AYDIN SAADET
HİLAL ÜLKÜ TÜREDİ CHP
RUKİYE KÜÇÜKASLAN BTP
AHIRLI Başkan Adayları
5 CANDIDATE
İSA AKGÜL AK PARTİ WINS
CEYLAN ARSLAN İYİ PARTİ
MUSTAFA ÖNCÜ BBP
VEHBİ ÖZALP DP
ÖMER FARUK AKSU BTP
ÇELTİK Başkan Adayları
4 CANDIDATE
ALİ MEŞE AK PARTİ WINS
İZZET ÇALIK İYİ PARTİ
ARİF ALİ ŞAHBAZ SAADET
RECEP ERŞAHİN BTP
DERBENT Başkan Adayları
4 CANDIDATE
HÜSEYİN AYTEN AK PARTİ WINS
İSMAİL FİDAN CHP
HÜSEYİN KARAÇAM SAADET
SÜRREYYA BAŞARAN BTP
EMİRGAZİ Başkan Adayları
5 CANDIDATE
NURİŞEN KOÇAK MHP WINS
DURSUN ALİ YAŞA SAADET
DURSUN DÖLEKER CHP
FİGEN TEKE BTP
MUSTAFA ŞAFAK DP
GÜNEYSINIR Başkan Adayları
5 CANDIDATE
AHMET DEMİR AK PARTİ WINS
NASUH YANMAZ BBP
MESUT SOLAK SAADET
MURAT KARA İYİ PARTİ
RECEP BÜYÜKGÜLER BTP
HALKAPINAR Başkan Adayları
4 CANDIDATE
MEHMET BAKKAL MHP WINS
İSMET UYSAL BBP
HALİL İBRAHİM AYLAK SAADET
EMİN YENTÜRK BTP
TUZLUKÇU Başkan Adayları
4 CANDIDATE
NURETTİN AKBUĞA CHP WINS
İSMAİL BUDAK MHP
HASAN HÜSEYİN ÇALI SAADET
ALİ BİLGİ BTP
YALIHÜYÜK Başkan Adayları
5 CANDIDATE
HASAN KOÇER AK PARTİ WINS
ŞENAYDIN DOĞAN İYİ PARTİ
MEMİŞ SOYLU BBP
MÜRVET PEK BTP
EBUBEKİR MÜCEVHER SAADET