OVERALL RESULTS
Last update: 03.04.2019 10:21:33
Seçim sonuç verileri Anadolu Ajansı tarafından sağlanmaktadır.
OPENED BALLOT BOXES (%100) 194.678
3:00 Refresh
TURNOUT RATE % 84.67 TURNOUT 48.340.191 VALID VOTES 46.431.746 NUMBER OF VOTERS 57.093.410
NUMBER OF BALLOT BOXES 194.678
ASLANAPA
OPENED BALLOT BOXES
(%0.00) 0 / 0
ADAY / OY
VOTE RATE
ALTINTAŞ Başkan Adayları
8 CANDIDATE
ARİF TEKE AK PARTİ WINS
FERİT KARABULUT BAĞIMSIZ
MENDERES AYDIN İYİ PARTİ
DOĞAN AKBUNAR CHP
MEHMET AKBUNAR MHP
HASAN KARTAL BTP
HAMİT DÖNMEZ SAADET
CELAL KUTLU DP
DOMANİÇ-ÇUKURCA Başkan Adayları
5 CANDIDATE
EMİN TAŞGIN AK PARTİ WINS
İLYAS TOSUN MHP
CEYHUN ERGÜN CHP
OSMAN TAŞGIN SAADET
KADİR ÇAKIR BTP
DOMANİÇ Başkan Adayları
6 CANDIDATE
SAHVET ERTÜRK MHP WINS
YURDAGÜL BAKKAL AK PARTİ
MUSTAFA TEMEL ERGÜN CHP
ŞERİF YILMAZ İYİ PARTİ
BEYTULLAH YILMAZ SAADET
ALİ ÇELİKER BTP
EMET Başkan Adayları
7 CANDIDATE
HÜSEYİN DOĞAN AK PARTİ WINS
MUSTAFA KOCA DP
HALİL TUNA MHP
MUSTAFA UÇAK İYİ PARTİ
MEHMET HAMAMCI SAADET
MUSTAFA AKIN DSP
AHMET KALKAN BTP
GEDİZ-YENİKENT Başkan Adayları
4 CANDIDATE
MEHMET KARACA MHP WINS
OSMAN KORKMAZ AK PARTİ
HÜSEYİN ÖNER SAADET
MEHMET BAŞ BTP
GEDİZ-GÖKLER Başkan Adayları
6 CANDIDATE
YÜKSEL ARIK MHP WINS
KERİM ŞAHİN AK PARTİ
MEHMET ASİLTÜRK İYİ PARTİ
MURAT BARDAKÇI BBP
CABİR AKÇAKAYA BTP
NURULLAH YALDIZ SAADET
GEDİZ-ESKİGEDİZ Başkan Adayları
5 CANDIDATE
MUSTAFA ARSLAN MHP WINS
EKREM TAŞKESDİK CHP
ERCAN ŞİMŞEK AK PARTİ
İSMAİL KARAKAYA SAADET
KEMAL BAŞ BTP
GEDİZ Başkan Adayları
7 CANDIDATE
MUHARREM AKÇADURAK AK PARTİ WINS
ERDOĞAN DİRİCAN İYİ PARTİ
MEHMET OYAN MHP
MÜNEVVER AZMİOĞLU DP
ŞEREF TÜRK BAĞIMSIZ
GÜNAYDIN KUMRU SAADET
HÜSEYİN GÜNGÖR BTP
MERKEZ-SEYİTÖMER Başkan Adayları
5 CANDIDATE
HALİL ÖZTÜRK MHP WINS
NİHAT ADA AK PARTİ
ŞABAN TUNCAN CHP
MUHAMMED FATİH ŞAHİN SAADET
RAMAZAN ÖNER BTP
MERKEZ Başkan Adayları
9 CANDIDATE
ALİM IŞIK MHP WINS
AHMET SAMİ KUTLU AK PARTİ
EYÜP KAHVECİ CHP
AYNUR SEZER İYİ PARTİ
ÖMER FARUK EVREN SAADET
AYŞE CEYLAN DP
OSMAN ÇELİK DSP
YASİN BAŞ BTP
NADİDE NURDAN YILDIRIM TKP
SİMAV-AKDAĞ Başkan Adayları
4 CANDIDATE
YAKUP ORAN AK PARTİ WINS
İSMAİL YILDIZ MHP
HALİL ERHAN SAADET
İBRAHİM BAŞ BTP
SİMAV-NAŞA Başkan Adayları
5 CANDIDATE
İBRAHİM YAVUZ AK PARTİ WINS
KADİR BÜTÜNER BBP
MEHMET ÖZDEMİR MHP
MUHAMMED KARAKOYUN BTP
ARİF ALPER ÖZCENGİZ SAADET
SİMAV-ÇİTGÖL Başkan Adayları
4 CANDIDATE
GÜRAY GÜNER AK PARTİ WINS
YÜKSEL ÜNAL MHP
FATİH SULTAN MEHMET CEYLAN SAADET
BEKİR BAŞ BTP
SİMAV-GÜNEY Başkan Adayları
5 CANDIDATE
AHMET ÇAVDAR MHP WINS
HALİL İBRAHİM İLHAN AK PARTİ
ALAATTİN ÖZTAŞ İYİ PARTİ
SALİM AKTAŞ SAADET
YASİN ERKUT BTP
SİMAV-DEMİRCİ Başkan Adayları
6 CANDIDATE
CAHİT ONAR AK PARTİ WINS
TURAN SÜMER CHP
BÜLENT CEYLAN BAĞIMSIZ
HALİL GÜLER MHP
ÜMMÜ GÜLSÜM ASA BTP
HASAN ÖZBAL SAADET
SİMAV-KUŞU Başkan Adayları
4 CANDIDATE
FERİDUN AKTAY AK PARTİ WINS
MURAT GÜNTAŞ MHP
SAYİM ALTIN SAADET
HALİL BAŞ BTP
SİMAV Başkan Adayları
7 CANDIDATE
ADİL BİÇER AK PARTİ WINS
METİN KARAKUYU İYİ PARTİ
ERAY EFE MHP
KASIM KARAHAN DP
GÜLCAN BÜTÜN CHP
GÖKALP ÖZCENGİZ SAADET
HALİL CEYLAN BTP
TAVŞANLI-TEPECİK Başkan Adayları
5 CANDIDATE
AHMET TEKİN SAADET WINS
ADNAN KORKMAZ AK PARTİ
ALİ ÇAKIR MHP
NURULLAH ÖZTÜRK CHP
HASAN HÜSEYİN GÜR BTP
TAVŞANLI-TUNÇBİLEK Başkan Adayları
6 CANDIDATE
MUSTAFA DÜZGÜN MHP WINS
NEJAT TÜLEK AK PARTİ
AGAH AŞKIN BAĞIMSIZ
MEVLÜT ATLI SAADET
SERKAN KILIÇ CHP
ASLAN ALTEN BTP
TAVŞANLI-KURUÇAY Başkan Adayları
5 CANDIDATE
ERHAN DEMİRAY AK PARTİ WINS
SERKAN AKTAŞLI MHP
FİLİZ ÖZATA CHP
İSA DİNÇ SAADET
EKREM BALI BTP
TAVŞANLI-BALIKÖY Başkan Adayları
5 CANDIDATE
AHMET ARTUN MHP WINS
ALAADDİN KAÇAN AK PARTİ
EMRE AYDIN CHP
ALİ ALTIN SAADET
NURETTİN DURAK BTP
TAVŞANLI Başkan Adayları
6 CANDIDATE
MUSTAFA GÜLER AK PARTİ WINS
DAVUT EFE SAADET
KAZIM BAYRAM MHP
FİSUN AKTAKKA YILDIZ CHP
NİHAT ÖZDEN DP
VELİ ŞAHİN BTP
ASLANAPA Başkan Adayları
6 CANDIDATE
GÖKHAN GÜREL MHP WINS
MUAMMER ÖZER AK PARTİ
NECATİ KULİK BBP
ALİ KISA CHP
MELİH ARSLAN SAADET
ERCAN ASA BTP
DUMLUPINAR Başkan Adayları
5 CANDIDATE
ŞEMSETTİN AKAĞAÇ AK PARTİ WINS
ZEKERİYA YILMAZ CHP
NİYAZİ TEZCAN MHP
BEKİR KIYAK SAADET
METİN PEHLİVAN BTP
HİSARCIK Başkan Adayları
5 CANDIDATE
FATİH ÇALIŞKAN AK PARTİ WINS
AHMET BÜLBÜL İYİ PARTİ
HİMMET PINAR MHP
ŞERİF PEKTAŞ SAADET
ZEKERİYA GEDİK BTP
ŞAPHANE Başkan Adayları
6 CANDIDATE
RASİM DAŞHAN AK PARTİ WINS
LÜTFİ MUTLU CHP
FEHMİ YAVUZ MHP
SEMA AKÇALIOĞLU DP
MEHMET İNAN SAADET
ÖMÜR GÜNGÖR BTP
ÇAVDARHİSAR Başkan Adayları
5 CANDIDATE
HALİL BAŞER AK PARTİ WINS
ALİ OKUR CHP
HALİL İBRAHİM ALNAR MHP
HALİL İBRAHİM ÖZCAN SAADET
RECEP GÖL BTP
PAZARLAR Başkan Adayları
5 CANDIDATE
BİLAL DEMİRCİ AK PARTİ WINS
CAVİT ERDOĞAN MHP
İBRAHİM YILMAZ İYİ PARTİ
BİLAL SELÇUK SAADET
AYHAN İŞİ BTP